Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egyik haverom nagyon buta és...

Egyik haverom nagyon buta és azt hiszi hogy legjobb barátok vagyunk, de én nem így gondolom és semmi kedvem vele beszélni, hogy adjam a tudtára hogy ne sértődjön meg?

Figyelt kérdés
2020. dec. 2. 18:34
 1/4 anonim ***** válasza:
79%
sehogy. ezt nem tudod úgy...legalábbis ha nem tűnik fel neki a dolog, valószínűleg meg fog sértődni. de annyi baj legyen, maximum kiderül, mégsem sértődik meg. annál gázabb viszont nincs, ha az ember csak célozgat és nem mondja meg a másiknak szemtől szemben a tényeket, szóval mondd meg neki egyenesen.
2020. dec. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Abbol az öenne hogy azt hiszi haragszik rà vagy vmi baja van vele és keresné az okokat.

Simàn csak hàtat kell neki forditani màssam haverkodni beszélni aztàn elmulik magàtol

2020. dec. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
*a beszélgetésböl az lenne hogy csak marcangolnà önmagàt a mièrteken
2020. dec. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A nem haverkodni meg nem írni neki is ugyanolyan szar szerintem, mondd meg neki egyenesen.

Eyyik barátnőm csinálta azt, hogy 3 havonta egyszer egymásra írtunk (főleg én rá), 2 üzenetet írt mindig amiben érdeklődött ment a jópofizás aztán már a válasz nem érdekelte, sokszor hónapokig el sem olvasta. Először csak okokat kerestem, néha most is, de nem tudom miért nem lehetett megírni szemtől szembe, főleg, hogy mi ténylegesen legjobb barátok voltunk egy jó 5 évig.

2020. dec. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!