Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek is érdemes lenne...

Szerintetek is érdemes lenne minél messzebbre elköltöznöm? 25 éves vagyok,dolgozó nő, de a nagyszüleim terrorban tartanak,és szóban minden egyes nappal gyaláznak. 25/n

Figyelt kérdés

A szomszéd fiú átvetetett ma velem egy pizzát, mert ő nem volt itthon, és nekem kellett a sajátomból kifizetnem. A nagyapám lesett az ajtóból,ahogy átvettem és azt mondták,hogy én azt magamnak, nem a szomszéd srácnak vettem..és nem akarok adni belőle nekik,hanem a saját valagamat akarom hizlalni.Megmondtam neki,hogy nem az enyém..erre fel öreganyám kikapta a kezemből,és kidobta az udvar közepére..Azt mondta ha arra nem vagyok képes,hogy adjak nekik belőle, akkor én sem eszek,vagy nyaljam fel a földről..Szerintetek mégis milyen viselkedés ez?Nem is tudom, mit mondjak a szomszédnak, én jóban vagyok vele, de a nagyszüleimet eleve rengetegen utálják a faluban. A fiúk felakasztotta magát, anyám meg 18 évesen megszökött itthonról, egyedül nagynéném( a legkisebb leány) a favoritjuk mert ő jókislány volt mindig is..és a másik kettő volt az elvetemült..Hozzáteszem, nagyapám anyukámat úgy szájon vágta amikor velem volt terhes,hogy átesett a kertben a gruspán fölött, és el is zavarta. A nagybátyám meg nem olyan nőt vett el, akit ők szerettek volna,és őt is elzavarták a háztól..Engem 4 hónaposan vettek magukhoz, mert anyám nem tudott felnevelni, mert nem volt munkahelye,és apám is elhagyta..azóta itt élek velük. De azt kívánom, bár soha ne hoztak volna ki. 11 évesen a nagyapám úgy megpofozott,hogy zöldes folt volt a szemhéjamon,és nem engedtek el iskolába,nehogy rájöjjenek a tanárok, mit csináltak velem. Egészen 6-7 éves korom óta hallgatom,hogy az isten a f....szát nyomná beléd, hagytunk volna a zaciban nem lenne gondunk veled stb..Pszichiáternek érdemes lenne ezeket elmondanom? Mert már többen is javasolták,hogy keressem fel, mert "depressziós" kinézetem van.

A mai napig ellenőrzés alá vagyok vonva, ha költözést emlegetek, szemét mocsok vagyok, ha itt maradok meg élősködtő attól függetlenül,hogy fizetem a rezsi rám eső részét, főzök, mosok,takarítok. Pillanatnyilag nincsen hova mennem, városba nem akarok költözni, mert nem az én világom, viszont tanácstalan vagyok,hogy hol tudnám meghúzni magam egy időre, amíg átgondolom a helyzetemet.


2020. dec. 2. 20:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
25%
Nah megerkezett a napi kamu is...
2020. dec. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Szerinted arra fecsérelném az időmet,hogy ezt leírjam, ha nem volna igaz?Légy szíves a trollkodást mellőzd,és ha nem tudsz érdemben választ adni,akkor ne versengj azért,hogy te lehess az első hozzászóló.És ne csodálkozz azon,ha rajtam kívül vagy 30-an le fognak pontozni. Köszi!
2020. dec. 2. 20:13
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem érdemes lenne külföldön nézed valami munkát. Ott általában fizetik a szállást és átmenetileg át tudnád vészelni amíg átgondolod a helyzeted.
2020. dec. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen 3/-as! Ez is megfordult a fejemben, és valóban nem lenne hülyeség. Legalább távol lennék tőlük, és nem volna muszáj épp városban laknom.
2020. dec. 2. 20:16
 5/12 A kérdező kommentje:
Helyesbítek. 3/4-es hozzászóló.
2020. dec. 2. 20:17
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az ilyen családtagokat jobb lerázni a francba.
2020. dec. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha városba nem akasrz menni, csak nem lehet olyan car...Ha nekem ilyen családom lenne,már biztos kibéreltem volna a legputrisabb lakást is hogy elhúzzak onnan.
2020. dec. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Én nem őket szeretem,hanem a falut ahol felnevelődtem. Ide kötődöm. És mivel eleve nekem nem voltak szüleim úgy mint másnak, 3szor annyira röghöz ragadt vagyok mint mások.A másik,hogy eleve azt nevelték belém,ha elmegyek akkor hálátlan vagyok.
2020. dec. 2. 20:21
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Mérgező szülők (illetve ebben az esetben nagyszülők).

Nehéz, de semmit ne higgy el nekik, amit mondanak. Nem vagy élősködő, ha maradsz, és hálátlan sem, ha elmész.

Ezeket mint azért mondják mert telibe szrják, hogy veled mi van, hogyan érzed magad vagy mi lesz belőled. Mindenképp költözz el, tudom mondani könnyű, de ha dolgozol próbálj meg félretenni és keress albérletet. Szerintem ne ragaszkodj a faluhoz, ahol felnőttél, ott nem biztos, hogy találsz megfelelő helyet. És amíg még ott laksz velük, próbálj meg kiállni magadért, vagy egyszer olvass be nekik úgy isten igazából.

2020. dec. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Budapesten szobankent tarsulnak idegenek es ugy berelnek ki szobankent. Rezsit megosztjak. Havi 50-70 berleti dij es rezsi egyben a havidij kb a belvarosban. Nezz munkakat. Vagy akar mas varosban is keress ra.

alberlet.hu van szobakereso

2020. dec. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!