Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van egy csomó olyan jó állapot...

Van egy csomó olyan jó állapotban lévő ruhám, amit nem hordok, és oda szeretném adni ingyen embereknek. Gáz ha ingyen meghirdetem őket?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék pénzt kérni értük. Lehet valaki örülne nekik, és amúgy is advent van.
2020. dec. 2. 22:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
62%
Férfi vagy női?
2020. dec. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%
Kedves. ;)
2020. dec. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Női
2020. dec. 2. 22:58
 4/11 anonim ***** válasza:
76%
boltkórosokban szoktak így felajánlani
2020. dec. 3. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
89%
Én a tesco-nál elhelyezett ruhagyűjtőkbe szoktam elvinni a még jó állapotú, de már nem hordott ruháimat.
2020. dec. 3. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
89%
ha nem akarsz vele sokat foglalkozni, szerintem is a konténer jobb ötlet. én is hirdettem meg korábban pár cuccomat ingyen, és többször előfordult, hogy még az érdeklődő kérte, tegyem félre, jön érte, aztán 2-3 nap után mondta, hogy mi lenne, ha elvinném neki, mert nem tudja megoldani másképp...akkor végül jött más érte és elvitte, de én azóta inkább kiviszem a konténerhez és majd szétosztják.
2020. dec. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Hát remélem hogy olyan borzasztóan pofátlanok nem lesznek, hogy megkérjenek rá hogy én vigyem el nekik, mert esküszöm, akkor elküldöm melegebb éghajlatra...

Azért nem akarom ruhagyüjtőbe, mert olyan ruháim vannak hogy soha nem hordtam és ár címke is rajta van..

2020. dec. 3. 11:43
 8/11 anonim ***** válasza:
70%
#7 az a baj hogy sok ember szemében ami ingyen van az annyit is ér. ezzel nem azt akarom mondani hogy ne add ingyen. de húzd meg a határokat. ha te nem akarod házhoz szállítani, akkor nemet mondasz. ha nem akarod tartogatni, akkor nemet mondasz, aki előbb jön, azé. akinek igazán kell, az el fog menni érte.
2020. dec. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szia! Ingyen elvihetőbe tedd fel őket és tűntesd fel, hogy nem viszed sehova és nem postázod. Anyukám is szokott ingyenesen elvihető ruhákat vagy holmikat elhozni és feltenni, ami meg nekünk nem kellett. Nyugodtan rakdd fel, nem gáz egyáltalán, sőt, nagyon nemes gesztus :)
2020. dec. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%

Egyáltalán nem gáz, sokan örülni fognak! :)

Árvaházba is lehet vinni, ott tuti nagyon örülnének neki (amennyiben fiatalabb lányokra valók). Én már küldtem nagyon jó állapotú, divatos ruhákat, rettentően örültek neki. Ők is járnak iskolába, és így talán jobban be tudnak illeszkedni, ha nem süt róluk a csóróság (sajnos kamaszoknál ez elég meghatározó a barátválasztásban...).

2020. dec. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!