Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy túlságosan...

Miért van az, hogy túlságosan is ragaszkodok emberekhez?

Figyelt kérdés
Éppen járok pálya orientációs fejlesztésre és 2 lány segít benne. Nagyon megkedveltem őket mert meghallgatnak és segítenek, hogy merre induljak az életemben. Már a végére értünk és írták, hogy vége és bármi kérdésem van csak írjak nekik és segítenek. Viszont én nem tudom őket elengedni sehogyan sem. De nem csak őket hanem azokat az embereket sem akikkel néhány alkalommal találkoztam még nagyon régen és szintén meg kedveltem őket. Egyszerűen nem tudok túl esni rajtuk, hogy a fejemből is kiverjem őket. Ennek mi lehet az oka? Esetleg mi kell ahhoz, hogy el felejtsem őket? Mert nagyon zavar, hogy egy illető akivel 6 éve találkoztam pár alkalommal és megkedveltem, itt van a fejemben az arcra és nem tudom kiverni.

2020. dec. 4. 18:49
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia ha gondolod irj nyugodtan szivesen beszélgetek erről veled.
2020. dec. 5. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!