Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Melyik év volt a legjobb és a...

Melyik év volt a legjobb és a legrosszabb számodra ? Milyen fontosabb dolgok történtek veled akkor ?

Figyelt kérdés

2020. dec. 5. 18:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%

Mind a kettő 2020...😑

Kib@sztak a vírus miatt év elején... 😅


de jelenleg a kisbabámat várom 🥰


Szóval k*va jó év ez mit ne mondjak 😂

2020. dec. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%

A legrosszabbnak az 1990-es évet vélem.

Nem tudtam mit kezdeni a hirtelen jött "szabadsággal".

Az állam kivonult minden mögül. Az infláció eszméletlen mértékű emelkedésével és a zavarosban halászók leleményességével sokan nem tudtak mit kezdeni. Érzékelhető volt, hogy a szervezett bűnözés és a szélhámosság napról-napra egyre mélyebben jelent meg az emberek életében. Munkanélküliség, amely személyesen is érintett.


A legjobbnak nem tudok konkrétan egyetlen évet megjelölni.

Talán a 2016-os évtől kezdődött el az a korszak, amikor egy kicsit nyugodtabbá vált körülöttem a légkör, - azt megelőzően éltem meg olyan súlyos anyagi válságokat, hogy a főnököm ajánlotta fel nekem az anyagi segítség lehetőségét. Nagyjából ez volt az az év, amitől enyhültek valamelyest a problémáim.

2020. dec. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
41%

A legrosszabb 1999, mert megszülettem.

A legjobb talán 2012, amikor Angliában jártam, akkor jöttem rá, hogy minden nyugati ország jobb ennél a balkáni szennynél.

2020. dec. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
69%
Ha kihuzzak a szamaimat a lotton, akkor az idei lesz a legjobb ... egyelore a legrosszabb (de meg van remeny ... a szamhuzasig) :)
2020. dec. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

2005 volt a legjobb: megismerhettem egy szuper embert többek közt;

Legrosszabb? Volt több is, de nem merem megmondani, hogy melyik, mert valószínűleg - ahogyan ismerem magamat -, még túl fogja szárnyalni...

2020. dec. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
97%

A 2017-es évre mind a kettő totálisan jellemző:


- legrosszabb: meghalt 56 évesen anyukám, 12 évig küzdött a daganattal. Ebben az évben töltöttem be a 26. évemet. Az életem ketté tört, lelkileg romokban hevertünk apával.


- jó dolgok: részt vettem életemben először Csernus Imre előadásán, párommal lakást vettünk, apukámhoz és hozzám költözött párom, karácsonykor részt vettünk párommal egy karácsonyi koncerten Budapesten (Royal Christmas Gala [link] amin felléptek: Sarah Brightman, Gregorian...

2020. dec. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
97%

A legjobb 2003 és 2004.Havi másfél-2 millát kerestem,közben megismertem életemben először az igazi szerelmet,és elkezdtem az önmegvalósítást.


A legrosszabb 2019.Egy baleset miatt ideiglenesen lebénultam,plusz a feleségem elhagyott és vitte magával az életem célját és értemét a gyerekemet.

2020. dec. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
85%

A legrosszabb év nekem 2016, mert 2015ben beragadtam egész évre egy olyan munkahelyre ahol szinte terrorizáltak. 2017ben már tudtam váltani, de 2016ban sajnos nem.

A legjobbat nem tudom, talán 2010, akkor voltam érettségi előtt. Klisé, de az ember a problémáit az idő előrehaladtával egyre komolyabbnak érzi.

2020. dec. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

2020 mindkettőre a válasz sajnos.

Legjobb: idén meglett a jogsim, leérettségiztem majdnem kitűnőre, arra az egyetemre és szakra vettek fel, ahová a legjobban szerettem volna. A szociális életem is szinte virágzott, sokkal nyíltabb és barátkozóbb voltam, mint eddig. Újra sportolni kezdtem, rengeteg új receptet tanultam meg és sokkal többet sütöttem-főztem.

Legrosszabb: apa elvesztette a munkahelyét még a vírus előtt, és nagyon sokáig tartott, míg talált újat. Tavaly esélyem lett volna egy lábműtétre, de mivel nagyon féltem tőle, nem vállaltam, idén pedig ennek a levét iszom, mert sokat romlott az állapota. Olyan emberek szúrtak idén hátba, akikről sosem gondoltam volna, "legjobb barátnőm" és az edzőm is villantott pár roppant kellemeset. És az egészet pedig az zárja, hogy az utolsó pár hónapban mintha pánikroham jellegű dolog törne rám, már a minimálisan stresszes pillanatokban is..

2020. dec. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

A legjobb: 2018 talán. Sokat haladtam a tanulmányaimmal, sikerült a KRESZ és az elsősegély is, szóval már csak egy lépés választott el a jogsitól. A párommal eljegyeztük egymást.


A legrosszabb: 2014 és 2020 holtversenyben. Érdekes, mert mindkettő tanulmányi előrelépést és sikeres felvételiket hozott. Ám érzelmileg a padlóra kerültem. Mindkétszer megvolt rá az okom, hogy borzalmasan aggódjak egy szerettemért, aki kórházba került. Remélem, idén jóra fordulnak a dolgok. '14-ben sajnos elvesztettem, akit a legjobban szerettem. Esküvőnk még azóta sem volt a párommal, és egyre jobban idegesít, hogy nem "halad" úgymond a kapcsolatunk, pedig én már nagyon szeretném elkezdeni a közös életünket, a szülőktől külön. Ja, és idén buktam a jogsit, mert a forgalmi nem jött össze. :"D

2020. dec. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!