Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lehet rossz témakör, bocsánat....

Lehet rossz témakör, bocsánat. Mit gondoltok a Hell automatákról?

Figyelt kérdés

Én Szolnok megyében élek egy kisvárosban ahol van kettő. (Túrkeve)

Ti hol laktok és van-e nálatok Hell automata?

Amiben persze cola és tea is van, de inkább energiaital központú.

Szerintem felesleges és káros hisz nem egészséges ami ezekben az automatákban van plusz sok az energiaital függő fiatal. (vagy felnőtt)

Sajnos én is nagyon imádom és már nem is hat rám csak az íze miatt iszom és így nehezebben tudok "leszokni" róla mert itt van egy köpésre az egyik automata.

Jobban örültem volna egy Poket automatának.

Kíváncsi vagyok kinek mi a véleménye róla.



2020. dec. 6. 18:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen erővel a cola, és csoki automatákat is meg kéne szüntetni, mert azok sem egészségesek.
2020. dec. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem lenne, akkor elmennél a boltba megvenni. Nem emiatt nem tudsz leszokni, hanem mert nincs elég önuralmad és elszántságod.
2020. dec. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Van itt 10-20 debrecenben
2020. dec. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Egyes: Igen, azok is egészségtelen bár itt csak két automata van, csokis nincs.

Kettes: Ebben teljesen igazad van, ezt én is beláttam már rég sajnos..

Hármas: Na azért az már kicsit sok(k)

2020. dec. 6. 18:36
 5/6 anonim ***** válasza:
90%
Mivel ezek a termékek gyakorlatilag minden falusi kisboltban is kaphatóak, így nem látok problémát az automatával. Az a saját felelősséged, hogy mennyit fogyasztasz ezekből a termékekből, kiskorúak esetén pedig részben a szülőké. A kávétól sokkal többen függenek mint az energiaitaltól, és az sem egészséges, de valóban akár a cukros üditőket is ide lehet sorolni.-
2020. dec. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
3as vagyok, sajnos én is függő vagyok. Én boltba veszem, sokszor kartonokat. Napi 4 lecsúszik :( plusz 1-2 kávé
2020. dec. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!