Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Akik ellenzik a védőoltást,...

Akik ellenzik a védőoltást, milyen más megoldás lenne jó a járványhelyzet kezeléséhez?

Figyelt kérdés

Nem provokálásnak szánom a kérdést, tényleg érdekel, hogy akik ellenzik a védőoltást, ők pontosan milyen megoldást várnak akkor a járványhelyzet kezelésére?

Csak mert az egyértelmű, hogy a korlátozások nem folytathatóak a végtelenségig, a vírus pedig nem fog eltűnni csak úgy magától.



2020. dec. 6. 21:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
40%
Nyájimmunitást meg a veszélyeztetettek részéről en block felelősségteljes hozzáállást
2020. dec. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%

Nem ellenzem a védőoltást, de

- ezek túl gyorsan lettek "összedobva". A Moderna azzal dicsekszik, hogy a vírus szekvenálása és az oltóanyag első kísérleti, emberen történő kipróbálása között mindössze 62! nap telt el! Hát, ez számomra inkább rémítő. Az engedélyezéssel kapcsolatban is "dicsekedtek" azzal, hogy az a lépés, ami máskor 1 évig tart, most átfut néhány nap alatt. Hát, ez valahogy azért óvatosságra int. Több oltóanyagnál (amerikainál, orosznál is) még alig kezdték el a klinikai vizsgálatok 3. fázisát, már több millió ampullát gyártottak le. Gondolod, ha kiderül, hogy valami nem klappol, majd szépen kidobják a szemétbe?

- a Moderna azzal "dicsekszik", hogy az oltása 3 hónapig hatásos. A többié ezek szerint addig sem hat. Látható, hogy az influenza elleni védőoltást sem sikerült a legkisebb mértékben sem menedzselni. El tudod képzelni, hogy mindenkit, aki igényli, 3 havonta újra fognak tudni oltani? Még ha a lakosság töredékéről lenne is szó.

Szóval sok a kérdés, és bár NEM vagyok oltásellenes, nem hiszem, hogy fejjel kellene rohanni a falnak.

2020. dec. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
79%
Felőlem mindenki beoltathatja magát. De egyébként én abban hiszek, hogy el kellene engedni az egész hisztit. Aki fél, várja meg a vakcinát otthon, de aki úgysem oltatja magát, szarik az egészre, nem is veszélyes rájuk ez a szar, azt hagyják már élni.
2020. dec. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
79%

Nem ellenzem, de a WHO mondta, hogy nem kellene elkapkodni a védőoltást... Ha ők sincsenek 100%ig mellette, akkor azért meg kellene gondolni, hogy mit adsz be magadnak.


Aztán meg majd járhatsz orvoshoz, mert vért kakálsz és azt se tudod mitől van.. vagy 5 év múlva csodálkozol, hogy miért vetélsz el folyamatosan vagy férfiként miért is lettél steril....


És akkor csak 2 példát ragadtam ki a sok közül.


Ez nem egy nagyon komoly vírus, 80 felett 94%-os a gyógyulási esély, 40 alatt 99,99%.


66 millió fertőzött világszerte és 1,5 millió halott... ez semmi a bolygó 8 milliárdos lélekszámához képest.


Daganatos megbetegedésben amit a cigaretta okoz többen halnak meg évente, mint a covid szövődményiben, influenza szövődményibe szintén.


Kéne ez embereknek a fejüket is használni, ha már 1x a nyakukra nőtt.

2020. dec. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
80%

Én is a kettessel értek. Nem vagyok sem vírustagadó, sem oltásellenes, de nem szimpatikus, hogy ezek ilyen baromi gyorsan lettek kifejlesztve meg átnyomva a teszteken, engedélyeken. Sajnos konkrét jobb megoldást nem tudok, de ezt sem szívesen adatnám be.

Szerintem amúgy ésszerűbb korlátozások simán tarthatóak lennének hosszabb távon is. Most össze-vissza jelentenek be egyik napról a másikra totál átgondolatlan szabályokat, így persze, hogy tarthatatlan.

2020. dec. 6. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
63%
Aki fel,zarkozzon be otthonra onkent es ne zavarja a normalis dolgozni es elni akaro embereket.
2020. dec. 7. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
9%

Zárkózzunk be,igen: meddig: öt-tíz évre?

Plusz mi legyen az egészségüggyel?

Amúgy hagyott bennetek élni szeptemberben,októberben,itt az eredmény.

2020. dec. 7. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
31%
Utolsó vagyok: a nyájimmunitás meg úgy baromság,ahogy van,tekintve,hogy többször el lehet kapni,akár éven belül.
2020. dec. 7. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
50%

Le kell venni a maszkot, nem foglalkozni a médiával és élni tovább a megszokott életünket. Ennyi!

Nincs járvány csak a maszkbetegséget hitetik COVID betegségnek.

2020. dec. 7. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
6%
Szerintrm minden covidost ki kéne vinni egy szigetre mig lecseng.
2020. dec. 7. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!