Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Unatkozom, egész hétre nem...

Unatkozom, egész hétre nem igazán van semmi programom (csak egy fodrászat és ennyi). Kajáldák, szórakozóhelyek zárva, mit lehetne csinálni? 26/F

Figyelt kérdés
2020. dec. 7. 09:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
68%
Dolgozni.
2020. dec. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nincs rá szükségem, anyagilag jól megvagyok (szülők vállalkozók). Köszi.
2020. dec. 7. 09:37
 3/13 anonim ***** válasza:
92%
tanulj, fejleszd magad
2020. dec. 7. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
73%
#2 hmm és örökké a szüleid fognak eltartani?
2020. dec. 7. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
40%
Ha megvan az anyagi háttér, talán gondolkozhatsz lassan valami vállalkozásban te is. Ennek az építése lefoglalna jó időre. Bár szerintem csak ideig-óráig gondolkozol előre, ha már a fodrászat meg a kajálda opció. Annyi idő alatt nem lesz felépítve semmi :D
2020. dec. 7. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
85%
Több alázatot... Talán van annyi kimenőd, hogy felhívd a fodrászt, és rákérdezz. Vagy ne legyél kisstílű, vegyél egyből egy fodrászatot.
2020. dec. 7. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
31%

Én a héten megyek fodrászhoz. :D amúgy tényleg miért nem hívod fel a fodrászodat?



Valami érdeklődési köröd vagy kreatív hobbid van? Sportolni szeretsz (otthon is lehet, vagy futás, túra)?

Gondolom állást azért keresel.

2020. dec. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
75%
Sajnos többször is voltam - önhibámon kívül - munkanélküli huszonévesen és meg kell, hogy mondjam neked, szégyelltem magamat a környezetem előtt - életerős férfiként, - amikor rákérdeztek a munkahelyemre vagy csak szimpla szeretetből a képembe vágták, hogy nem akarok dolgozni. Ez különösen azért esett akkoriban rosszul, mert nap mint nap tettem azért valamit, hogy tudjak dolgozni, még sem sikerült sokáig elhelyezkednem. Az emberi lét egyik értelme az alkotás (hétköznapi nyelven munka) lenne, - magától értetődő, hogy ez nem feltétlenül egyelő azzal, hogy napi 16 órákat robotol valaki havi 60 ezer forintért a hét 10 napján, de az biztos, hogy a folyamatos pihenés nincs jó hatással az emberre. Egy olyan emberként, akinek eszében sincs értelmesen lekötnie magát és még feltalálni magát sincs esze, megérdemli, ha az unalomtól csavarodik be! Ha nem tudod kitalálni, hogy miként henyéljél, akkor unatkozzál teljesítményben!
2020. dec. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Miért szégyellnéd a szerencsés/jó helyzeted? Akkor kelsz amikor akarsz, azt csinálsz, amikor akarsz. Az hogy néhány proli hajnalban zötyög a tömött járatokon, nem irigylésreméltó :D
2020. dec. 7. 10:04
 10/13 anonim ***** válasza:
86%

10


Én is kifejezetten szerettem, amikor nem kellett dolgozni.

Egyszer rákos embert pelenkáztam, rá 3 évvel meg belevágtam az esti egyetembe és nem elsőre találtam olyan munkát, ahol ezt tolerálják. Mellette reggeltől-estig tanultam. Tehát nem kell bántani.



A munka az szükséges rossz. Ok, elfogadja az ember, hogy kell, bár nekem véleményem az, hogy a Földnek és az embereknek is jobb lenne, ha napi 4 órát dolgoznánk, azt se feltétlen 5 napban. Ezt már rengeteg helyen kifejtettem.



Ettől még Kérdező, barkácsolhatnál, alkothatnál, főzhetnél, olvashatnál és edzhetnél otthon.

Az unalom = lustaság.

2020. dec. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!