Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi lenne, ha kiderülne, hogy...

Mi lenne, ha kiderülne, hogy a háziorvosod részegen a földön fekve szokott hányni minden hétvégén?

Figyelt kérdés

2020. dec. 11. 17:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Amíg munkaidőben nem iszik alkoholt addig engem nem érdekelne. Én se vagyok szent.

Viszont ha alkoholista lenne akkor elgondolkodnék.

2020. dec. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A mi városunkban sok orvos alkoholista, még alkoholista sebész is van, akinek remeg a keze ha nem iszik. Az emberek kénytelenek hozzájuk menni, mivel nincs más. Persze ha van választás, akkor én nem mennék alkesz orvoshoz.
2020. dec. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól végzi a dolgát nem érdekelne.
2020. dec. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy idős, már nyugdíjas korú nő a háziorvosom, meglepődnék, ha ilyen kiderülne róla. :-D
2020. dec. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát az én háziorvosomról ezt simán el tudom képzelni, de az biztos, hogy full alkoholista. De most jön a fordulat! Annyira okos, empatikus, és jófej, hogy semmi pénzért nem mennék másik orvoshoz. Újabb fordulat! Nyugtató elvonás közben voltak furcsa tüneteim, és ő kapásból tudta, hogy mi a bajom, valószínűleg saját tapasztalatból.:) Voltam színjózan, komoly orvosnál is, akinek fingja nem volt a problémáimról. Szóval senkit nem szabad elítélni. Lehet, hogy a dokinak olyan problémái vannak, amitól mi megkattannánk.
2020. dec. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Voltam egyszer urologusnál simán kint volt a pálinkás üveg az asztalon az arca meg ki volt pirulva látaszott rajta, hogy nem tiszta, köztudott, hogy iszik de jó szakember és a környéken nincs más. Mondjuk ha f@ szokat kellene nezegetnem egész nap lehet én is innék.
2020. dec. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
95%
Háziorvosként vicces ezt a kérdést olvasni. Egyébként meg úgy gondolom, hogy sz, hogy a kolléga sikítva rókázik hétvégén az az ő magánügye. Munkában ittasan megjelenni gáz pláne nálunk, de hogy ki mit csinál a szabadidejében, ahhoz senkinek semmi köze.
2020. dec. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
41%
Zsolti! Te vagy az?
2022. ápr. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudnék elképzelni ilyet, az én HO-m nyuggerként is nagy lendülettel dolgozik és olyan friss, hogy majd kicsattan :D
2022. jún. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!