Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy lehet belénevelt negatívi...

Hogy lehet belénevelt negatívizmust kinevelni valakiből felnőttként?

Figyelt kérdés

Mindig először a negatív dolgokat láttatták meg vele, ami meg marad az a pozitív.

Hogy lehetne ezt megfordítani?


2020. dec. 12. 10:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Titok c köny ill film.

Exem is csak annak hitt, en hiaba papoltam rola.


Amugy en nem is mutattam meg neki a dilmet pont ezért mert sértett hogy az en szavaimat lenézi elitéli


Kesöbb mondta hogy a köv nöje megmutatta neki a filmet es igazam volt most már látja. Es en miert nem mutattam meg neki.

Nem mondtam hogy amiert bunkozott velem, azert. Nem érdemelte meg.


A nöjét is csak lehuzza amugy mindennel es nem latja csori szerelmes "jàny", hogy csak eszköz az exemnek. Nyalizik neki meg stb.

Hàt én meg nem az a tipus vagyok

2020. dec. 12. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Meg kell tapasztalnia szép lassan.

Nem egyszerű feladat, de a legtöbb ember csak annak hisz, amit ő maga lát, hall és átél.


Olyan hiteles emberekkel kell találkoznia, akik személyes sztorija megingatja a hiedelmeit. Aztán pedig az, ha ő maga, a saját tetteivel végképp elpusztítja azokat.

2020. dec. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Úgy, mint akármilyen szokás, gondolatminta megváltoztatását.

Amikor triggerelődik, s negatívat gondolsz, tudatosítod magadban, és szimpla egyszerűséggel megváltoztatod a gondolatodat a dolgokról, újraértékeled. - Mekkora bunkó a feri... Jaj, észrevettem, mit mondtam róla! Nem akarok rosszat gondolni. Na akkor... Feri lehet nem is bunkó, bármi okból lehet ilyen a viselkedése. Lehet bántották. Bár, ettől még csúnyán beszél, de talán nem is tud róla. Nem teszek jót azzal, ha negatívan gondolkodok róla, mert nekem is rosszul esik, és neki se segít ez, nem jó ez senkinek. Feri sajnálnivaló ember.


Ezt egész nap csináld, minden nap. Aztán jó hamar átalakulsz.

2020. dec. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Gyakorlással más, de befogadó emberi környezetben, ahol van türelem, minta.
2020. dec. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!