Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A balos mozgalmak (melegek,...

A balos mozgalmak (melegek, nők stb.) láttán csak én érzek, látok "összeesküvést"?

Figyelt kérdés

Nem vagyok összeesküvés elmélet hívő... semmilyen téren, ezt komolyan mondom. Tudom azt is, hogyan hangzik mindez, amit most leírok.

De mégis ha megnézem a teljes képet, számomra ijesztő, hogy az összes meleg, nőjogi meg ki tudja milyen egyéb modern irányzat lényegében a fehér ember gyerekvállalását hátráltatja.

Szivárványcsalád: a gyerek olyan mintát lát a "szüleitől", amiből nem születhet aztán gyerek.

Gender, női egyenlőség: a nőt a férfi ellen hangolja, ellehetetleníti a békés, harmonikus párkpacsolatot. A nőkben azt erősíti, hogy a férfi ellenség, és teljesen normális, ha a gyerek HELYETT a karriert részesítik előnyben. Vagy akár nem is állnak szóba a férfiakkal, így lesznek erősek és függetlenek.

LMBTQ + 58 féle nem: a gyerek stabilitásra vágyik, anyagi, de elsősorban szellemi és érzelmi téren. Azzal, hogy meleg mesekönyvvel meg ideológiával traktálják őket idejekorán, összezavarják őket a még ki sem bontakozott nemi identitásukban. Nem az a baj, ha egy gyerek meleg lesz, vagy felnőtt korában nemet vált - hanem az, hogy érzelmileg összezavart embereket termel ki ez az ideológiai nyomulás magából, akik aztán jóval kevésbé lesznek alkalmasak éppen ezért később a szülővé válásra.

Miért mondom, hogy a fehér embert célozza szerintem mindez?

Fehér bűntudat: érezd rossszul magad a rabszolgaság és gyarmatosítás miatt. Ez is egy mozgalom.

BLM: csak a fekete életek számítanak. Ugyanitt hangoztt el a mondat: rasszistának lenni annyi, mint fehérnek lenni.

És mégegyszer: én nem nézem le, ha valaki pl., gyermektelen, mert ő úgy érzi jól magát. De problémának látom azokat a tendenciákat, amik ezt a gondolatot erősítik.



2020. dec. 16. 13:10
1 2 3 4
 1/36 A kérdező kommentje:
Illetve kihagytam egy nagyon fontosat: a vallás lenézése, flegmázása. A kereszténység "fehér találmány", ha te ma kereszténynek vallod magad, az egyenlő azzal szinte, hogy idióta vagy. A hagyományos családmodell, amit a kereszténység vall, ellensége a felsorolt balos mzogalmaknak.
2020. dec. 16. 13:14
 2/36 anonim ***** válasza:
81%

Ahh... ezek az emberek nem hátráltatnak, hanem szeretnének úgy élni, ahogy nekik jó. Szabadon, egyenlően és nem kirekesztetten. A kedves konzervatív keresztények azok, akik erőszakolják az ideológiájukat mindenkire, megmondják mi a család, ki az anya meg ki az apa.


Én nem állítom, hogy mindent jól csinálnak, meg mindenben igazuk van, de még mindig sokkal inkább ezt választom, mint a populista álkeresztény fertő "jobboldalt", ami nálunk van.


Globálisan nézve pedig akikről írsz, mind a történelem során elnyomott rétegek: nők, melegek, feketék, transzneműek. Ki kell vívniuk a jogaikat, mert eddig szarba se vették öket. Ahova egyetemre járok, oda 50 éve még nem felvételizhettem volna, csak azért, mert nő vagyok. A fehér férfi ember imádja magát sajnáltatni, holott még mindig messze ő van a legjobb pozícióban. Fél, hogy mások is kérnek a tortából.

2020. dec. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
93%

"és teljesen normális, ha a gyerek HELYETT a karriert részesítik előnyben."


És? A férfiaknál normális? A gyerek közös.

És mi a bajod a női egyenlőséggel?

Kérdező, neked az agyadra ment valami. Miért is hátráltatja ez a fehér ember gyerekvállalását?

Mert nem talál csettintésre egy kiszolgáltatott nőt, aki majd kölykezik neki és kiszolgálja?

2020. dec. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
53%

A túlnépesedést valahogy lassítani kell.

A népesség egyenlőbb területi elosztása láthatóan nem jön be.

2020. dec. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
83%

Te csak azt vetíted ki ezekre a csoportokra, ami a saját lelkedben van, amitől rettegsz. Én is úgy látom, ahogy az előző, a legtöbben csak szeretnék úgy élni az életüket, ahogy az nekik jó, anélkül, hogy meg lennének bélyegezve mindenféle devianciának. Őket baromira nem érdekli, hogy a "fehér ember" hogyan él, vállal-e gyereket vagy nem és azt szeretnék, hogy velük se foglalkozzanak. Tök jó lenne, ha egyesek nem próbálnák meg lenyomni mások torkán a saját értékrendjüket és nem próbálnának erőszakosan egyetlen életúthoz ragaszkodni, mintha az lenne az egyetlen helyes gondolkodásmód a világon.

A vallásról meg inkább ne is beszéljünk, az emberiség legundorítóbb, legaljasabb üzlete, jó lenne, ha teljesen eltűnne.

2020. dec. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
13%
Az igaz, hogy mindig a szélsőségeket emeli ki a média, de jól látja a kérdező, van ilyen tendencia.
2020. dec. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
58%

#4: ahol a népesedést lassítani kéne, ott erősen gyorsul. De az ugye nem lenne polkorrekt, ha ott kampányolnának (Afrika, Kelet-Ázsia, stb.), hogy ne szüljenek a semmire gyereket...

Ha megnézed a népességi eloszlást, még ha 0 lenne EU-ban a fertilitási ráta, akkor is kb. statisztikai hibahatáron lenne az impact-je a világ össznépessége tekintetében....

2020. dec. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:

2: mivel a keresztény erkölcs és felfogás határozza meg az egységes Európát kb. egy évezred óta, talán hadd legyen a keresztényeknek is 1-2 szavuk ahhoz, hogy mi az alapvető családmodell. Amúgy senki nem él "kirekesztve", itt Magyarországon egyedül a Szálasi kormány idején vittek el melegeket, de azt is náci nyomásra. Azóta és előtte sincsenek kirekesztve, megbélyegezve. Vagy neked van olyan meleg ismerősöd, aki nem talál mondjuk munkát melegként, miközben dollármilliárdos cégek állnak be mögéjük?

3: a férfiaknál normális, mivel mindig is a férfié volt a kenyérkereső szerep.

4: túlnépesedés mindössze keleten van, de nem Európában. Vagy azt gondolod, majd a kínai Apple-összeszerelő munkás ki fogja fizetni a magyarok nyugdíját? Szeritned mivel lesz jobb nekünk, ha itt fogyunk, ott meg többen lesznek? Kicsit el vagy tévedve szerintem.

2020. dec. 16. 13:38
 9/36 anonim ***** válasza:
0%

7: hát erről van szó

Ott ritkítanak, ritkítanának, ahol hagyják magukat


Nem vagyok olyan művelt, hogy a 2-at értsem. Lehetne egy kicsit magyarabbul?

2020. dec. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:

Többen írjátok, hogy csak szeretnének úgy élni, ahogy nekik jó. Ha én döghúsevő vagyok, és szeretek halott állatokkal táplálkozni, akkor ezek szerint ez is belefér? Nem ártok vele senkinek. Vagy ehetek mondjuk székletet egy étteremben, mert nekem így jó?

Szerintem nektek is csak az fér bele, ami épp a buborékotokon belül van.

2020. dec. 16. 13:42
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!