Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 1: Mik a terveid 2021-re?...

1: Mik a terveid 2021-re? 2: Mi az, amit másképp csinálnál jövőre, mint idén? 3: Melyik volt az eddigi legjobb és legrosszabb éved, miért ?

Figyelt kérdés

2020. dec. 17. 02:24
 1/3 anonim ***** válasza:
85%

Lehet hülyén fog hangzani de minél jobban szabadnak lenni.

-Jól érezni magamat és pozitívnak lenni.

-Boldognak lenni a családdal együtt és minél több időt együtt tölteni velük amíg lehet.

-Egészséges életmódot folytatni,fokozatosan rá térni.

-Fejleszteni magamat minden téren,szellemileg,fizikailag,emberileg,anyagilag.

-Megtalálni azt dolgot-dolgokat amit szeretek és még jól meg is tudok belőle élni.

-Új embereket megismerni.

-Találni legalább egy jó barátot legyen ez bármilyen nemű is.

-Tudjak minden esetben jó döntést hozni,ne gondolkodj rajta túl sokáig.

-Megtanulni rendesen a német vagy az angol nyelvet,nyelvtanár segítségével,pár napot még gondolkodom rajta,melyiket is szeretném nagyon? természetesen mind kettőt szeretném tudni és fogom is,csak nem biztos hogy 2021-ben egyből mind a kettő fog menni,olasz-spanyol is tetszik.

-Ki szeretném próbálni a teniszt akár komolyabb szinteni is érdekelne,más sport is érdekel ha ez nem jönne be.

-Megtanulni finomakat főzni,sütni.

-Keresztapa lenni,bár nem vagyok annyira vallásos,de nagyon ragaszkodik a nővérem hozzá,szeretem őt és a kislányát is,így megteszem neki,amiről nincs papír az nem is létezik. 🤔

-Kicsit félve írom le de meg szeretném találni a kedvesemet,szerelmemet.



Én már most el kezdtem tenni érte,mimdenki tegye ezt,sok sikert.🙂

22F

2020. dec. 17. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
46%
Otthon ülni a Covid-20 miatt. Már csak 2 hét...
2020. dec. 17. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Legjobb évem 1996 volt, 16 évesen, semmi dolgom nem vokt, csak bringáztam a haverokkal.

Legszarabb évem 2008volt, akkor indítottam a vállalkozásomat.

2020 különösebben semmiben nem gátolt vagy zavart.

2020. dec. 17. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!