Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szoktatok pénzt adni az utcán...

Szoktatok pénzt adni az utcán a kéregetőknek?

Figyelt kérdés
2020. dec. 17. 21:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
28%
Én általában szoktam ha úgy van hogy van nálam aprópénz
2020. dec. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer átvertek,azóta még csak meg sem állok senkinek.

Ellenben ha szemmel ölni lehetne abban bajnok lennék.:D Persze csak indokolt esetben vagyok bunkó, egyébként szó nélkül hagyom a dolgot.

2020. dec. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
87%

A pécsi Árkád előtt mindig van valaki, aki zenél, neki mindig adok, ha arra járok.


Aki csak úgy pénzt kér, annak nem szívesen adok, viszont ha elfogadja, szívesen veszek neki pl. ételt. De pénzt nem adok, főleg az alkoholszagú egyéneknek.

2020. dec. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem, olyan volt már, hogy ételt ajánlottam fel, aki elfogadta, annak adtam azt, esetleg bementem boltba és vettem neki pár dolgot, aki nem fogadta el, azt ott hagytam tovább kéregetni. Volt, aki nyíltan kimondta, hogy alkoholra kell neki a pénz, ezt nem vagyok hajlandó támogatni.
2020. dec. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
80%
Nem.
2020. dec. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert olyanok jönnek akik nem hajléktalanok valójában. Látszik rajtuk. Igazi hajléktalant nem is láttam mostanában.(nem Budapest)
2020. dec. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem, 1-2× volt, hogy igen, ma már nem.
2020. dec. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Mostanában nem találkoztam kéregetővel, szeptemberben volt az utolsó, aki odajött, de az is csak panaszkodott, hogy senki nem hallgatja meg. Na, én meghallgattam, aztán elment. Egyébként ha van nálam apró, akkor adok.
2020. dec. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
penzt nem, mert amennyi keregeto van, nem tudnek adni annyit, de az utcamban levo bacsinak mindig veszek a boltban nehany kiflit, felvagottat, kolat, amit eppen ker
2020. dec. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
nem azért dolgozok, hogy néhány ingyenélő drogost pénzeljek a fizetésemből...
2020. dec. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!