Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Volt már olyan, hogy vártál...

Volt már olyan, hogy vártál egy csomagot és amikor kinyitottad az ajtót konkrétan leesett az állad a futár fiú láttán?

Figyelt kérdés

... mert olyan helyes volt.

Velem az imént történt meg.



2020. dec. 18. 14:16
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
86%
Hát volt, a gls-t mondod? 😁
2020. dec. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Igen.😅
2020. dec. 18. 14:21
 3/26 anonim ***** válasza:
74%

Hat nem tudom a tied hogy nez ki es merre laksz, de lehet egyet láttunk. 😁 Ez közepes magasságú, nem kigyurt alkat.

A hajat annyira meg se figyeltem, szokesbarna, vilagos barna passz. Vekony arca van, ugy ertem nem maci fej.

De nagyon aranyos.

2020. dec. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
82%
Ilyen még nem történt velem, olyan viszont igen, hogy percekig vártam a fagyizóban, de nem jött elő az eladó. Szidkozódtam magamban, már el is terveztem, hogyan fogom az eladó szemére vetni a túl sok várakozást. Hallottam, hogy már jön valaki a pulthoz, nyitottam is a számat, ekkor azonban egy nagyon csinos, szép fiatal lány lépett a pult mögé, s illedelmesen elnézést kért a várakoztatásért. Természetesen egy rosz szót se vetettem a szemére.
2020. dec. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
39%
Hmm ugye ugye a kinézet mennyit számít 😊😊
2020. dec. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

#3 Akit most láttam szőke volt és magas, leginkább sportosan vékony, ha lehet ilyet mondani.

#4 De jó, egyébként nyugodtan írjatok ilyen sztorikat, amik történtek veletek, mert érdekel!😊

2020. dec. 18. 14:28
 7/26 anonim ***** válasza:
89%
Ennyire azért nem, bár a GLS-től hozzánk is egy helyes srác szokott jönni :) Viszont még a tavaszi karantén alatt hozott egy másik cég csomagot, ami előtt jött az e-mail, hogy elektronikusan is igazolhatom az átvételt, ha nem akarok érintkezni a futárral. Hááát, nem voltam ebben olyan biztos, amikor megláttam azt a fiúkát :)))
2020. dec. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
90%
Elvileg 15 percen belül jön a gls. Hátha :D
2020. dec. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

#7 Azt elhiszem.😆

#8 Kíváncsi vagyok, majd írd meg!

2020. dec. 18. 15:17
 10/26 anonim ***** válasza:
91%
Nálunk egy időben a Family Frost-is fiúk voltak brutál jók. De mind! Akármelyikük járt felénk. :) Ha befordultak az utcasarkon, már rohantam az utcára. Annyi jégkrémet meg fagyasztott cuccot azóta sem ettünk. :)
2020. dec. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!