Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Itt a GYK-n miért ilyen...

Itt a GYK-n miért ilyen hitetlenkedőek az emberek?

Figyelt kérdés
Fél milliónál többet keresel? Kamu. Húsz ezernél többet költesz az állataidra? Kamu. Tanultál Latint? Kamu. Sok állatod van? Kamu.
2020. dec. 20. 11:40
 1/5 anonim ***** válasza:
64%
Talán mert ezen az oldalon névtelenül lehet írni, bárkinek, bármit. Aminek a szavahihetőségét nem lehet ellenőrizni. Ebből adódóan sokan füllentenek.
2020. dec. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
38%
Én tanultam latint. Állatom viszont nincs, és a fizum is félmilla alatt van.
2020. dec. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
1. Igen, ezt értem, de szerintem ezen az oldalon sokan túlzásba esnek. Pl. egy középkategóriás kutyatápra odaírják, hogy biztosan kamu és fotózzuk be a számlát. Egyrészt azt sem értem miért kell hitetlenkedni, másrészt miért nem tartják magukban? Szerintem fotós bizonyítékot kérni enyhén szólva pofátlanság.
2020. dec. 20. 11:55
 4/5 anonim ***** válasza:
48%
Tapasztalatból. Idővel majd, ha idősebb leszel, Te is gyakrabban kételkedsz.
2020. dec. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
86%

Mert ezen az oldalon az az alap gondolat, "hogyha nekem sz@rul meg, akkor másnak se mehet jobban"


Ha befényképezed a számláda vagy az átutalási bizonylatot.. akkor rámondják, hogy kamu.


Már rájöttem, hogy kár vitatkozni velük. Aki nem akar felmászni a létrán, azt nem lehet feltolni.

2020. dec. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!