Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináltok ha nagyon rossz...

Mit csináltok ha nagyon rossz kedvetek van? Olyan jó lenne egy tabletta amit ilyenkor bekap az ember és hiába ülsz a fostengerben mégis minden vidám lesz.

Figyelt kérdés

Tegnap is ez volt, nagyon rossz kedvű, ingerült, feszült voltam, azt hittem majd kialszom, de nem sikerült. Gondolom az idő is, teljes elhanyagoltság, viszonylag frissen szakítás után, csalódás a barátaimban, és közeleg a szeretet ünnepe...legszívesebben elbujdosnék ebben az időszakban. De persze a rokonság az gőzerővel készülődik, napok óta csak sütés meg takarítás van...


Ti mivel tudjátok feldobni magatokat amikor kivagytok már mindentől? Hátha valamelyik nekem is beválna.



2020. dec. 20. 12:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%
Olyan életet élek, hogy ne legyek ki mindentől. sokáig tartott felépíteni, de megérte.
2020. dec. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Én hagyok idöt magamnak. Nem az alvás oldja meg nálam sem.

Ha depressziv vagyok, altalaban kell nekem 2 nap mindenki nelkül hogy "kiszenvedjem" magam, megjárjam a magam legmélyebb pontjait az önsajnalatban meg "kinyivákoljam" magam.

Aztàn a 3.nap màr semmi bajom.

2020. dec. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
52%
Megoldom a problémáimat
2020. dec. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
86%
Létezik ilyen, úgy hívják D-vitamin
2020. dec. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Kedvenc zenéket, filmeket hallgatok, nézek. Elmegyek sétálni és közben zenét hallgatok. A kedvembe járok, azaz elmegyek a boltba és veszek magamnak vlmit pl.egy új ruha/kütyü/a kedvenc csokim, chipsem, üdítőm. Rendelek pizzát/hamburgert és letöltök vlmi vidámabb filmet.

Tevékenykedem pl.sportolok, pakolok stb..

2020. dec. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
6%
Sörrel.
2020. dec. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
89%

Nekem a friss levegő és a sétálás tesz jót, olykor bőgök is közben.

Ha otthon kell ilyenkor maradnom az általában nem tesz jót, mert nem tudok aludni se, ha nagyon kivagyok és többet gondolkozom ha nem változékony a környezetem.

Esetleg nézd meg a karácsonyi fényeket a környékeden, ha tudod.

2020. dec. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
69%
Hát a levegőzés egy kis zenehallgatás, vagy csoki, bármi ami kiszakít a normákból pár percre, illetve egy két fohász vagy ima Jézushoz és Máriához lendít át a nehéz pillanatokon.. illetve elmondani másnak, akiben megtudok bízni, meghallgatni az ő meglátásait..
2020. dec. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
25%
Létezik, úgy hívják ecstasy
2020. dec. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
74%
Megyek még egy kört a kutyával. A friss levegő, a mozgás, és persze nem utolsósorban az ő "személye" gyógyír minden lelki nyavalyára.
2020. dec. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!