Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hol érdemes önkéntesnek...

Hol érdemes önkéntesnek lenni? Magyar Vöröskereszt, Magyar Máltai Szeretetszolgálat vagy az Ökumenikus Segélyszervezet?

Figyelt kérdés
Kinek milyen tapasztalatai vannak önkéntesként a felsorolt szervezeteknél?

2020. dec. 22. 21:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Ökumenikus szerintem jó. Én négy éve járok hozzájuk.
2020. dec. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Valamilyen formában mindháromnál van tapasztalatom, összességében pozitívak. Ha pl. étel-, ruhagyűjtésben, osztásban segédkeznél, érdemes őket keresned de más feladatokkal is foglalkoznak
2020. dec. 23. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Igazából attól függ, hogy hány éves vagy illetve milyen jellegű önkéntes munka érdekelne. Én 21 éves vagyok és 7. éve vagyok önkéntes a Magyar Ifjúsági Vöröskeresztnél, az önkéntességen belül főleg elsősegélynyújtással foglalkozom, de például az adománygyűjtésben és egyéb rendezvények lebonyolításában is szoktam segédkezni. Egyébként szerintem az is fontos, hogy helyileg hol szeretnéd csinálni, mert pl Budapesten jóval több lehetőség van, mint vidéken és sokszor a feladatok is más jellegűek. Millió dologgal foglalkozunk önléntesként, nagyon változatos és izgalmas tud lenni, és általában klassz kis társaság alakul a rendezvényeken, ez remek alkalmat nyújt új emberek megismerésére is.
2020. dec. 23. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!