Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Minek jelöl be valaki fb-on,...

Minek jelöl be valaki fb-on, ha utána letöröl?

Figyelt kérdés

Sokszor van, hogy bejelölnek olyanok, akiket alig ismerek, de nem akarok bunkó lenni, így visszajelölöm őket (a teljesen ismeretleneket sosem). Erre többen is vannak, hogy x idő múlva (pár hónap, 1-2 év) ezek az emberek, akik bejelöltek, letörölnek. Akkor mégis minek jelölgetnek be?

(Nem teszek közzé sose semmit, tehát nem vagyok fárasztó.)


2020. dec. 23. 21:31
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Gondolom akkor volt közötök valamennyire egymáshoz mostmár viszont nem. Engem is sokan letöröltem, akikkel mondjuk egyetemen csak egy kurzusunk volt 6 éve, stb. Ne foglalkozz ezekkel ennyit.
2020. dec. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Rendet tesznek, törlik, akivel már nincs igazi kapcsolat, vagy nem lett igazi kapcsolat.
2020. dec. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Szerintem inkább az ilyenek foglalkoznak sokat a fb-al, akik folyton aktualizálják az ismerőseiket. Nekem ez eszembe se jut, mert nem érdekel. Csak feltűnt, mikor visszaigazolok valakit, hogy sokszor kevesebb lesz 1-1 emberrel és elgondolkodtam, hogy akkor mégis minek jelölnek be, ha később letörölnek.

Amúgy köszönöm a válaszokat!

2020. dec. 23. 21:55
 4/10 anonim ***** válasza:
30%
Nem biztos hogy ő töröl. A Facebooknál előfordul rendszeresen hogy magától törli egyes ismerőseidet. Nekem volt hogy pl. osztálytársam is letörölte, először azt hittem haragszik rám vagy valami, de miután újra bejelöltem 2 percen belül visszaigazolt, szóval nyilván ha ő törölt volna nem jelöl vissza azonnal, inkább letilt. Szóval technikai dolog is lehet.
2020. dec. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Talán éppen azért,mert nem teszel közzé soha semmit,ez(ért) is fárasztó és unalmas lehet(sz).
2020. dec. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

#5 Öö már bocsi, de hogy lenne az fárasztó aki semmit se tesz közzé? Annak értelemszerűen nem is látják a posztjait mivel nincsenek neki. Vagy valaki az üres profiljára kattingat?

Inkább az a fárasztó akinek állandóan ki kell raknia valamit akkor is ha semmi értelme.

2020. dec. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
89%
Én is szoktam ilyet csinálni: átértékelem, mit tettem vele szemben, mennyire vagyok aktív ott a FB-n, meg amúgy, és törlöm. Most is készülök ezt megtenni pár emberrel így az év végén...
2020. dec. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
42%

ezen en is gondolkoztam mar, de nem igazan tudom aterezni az ilyen mentalitast.


szerintem az ilyen jelolgetos emberek vagy azt varjak, hogy a napod minden percet dokumentald es toljad fel a kulonbozo idiota kepeket, ahogyan ok teszik, hogy legyen min csamcsogniuk - es ha nem teszed, csalodnak es letrolnek. vagy azt akarjak, hogy te is folyamatosan lajkolgasd az o dolgaikat es ha ha nem teszed, szinten torolnek.


vagy csak siman olyan ostobak, hogy az okoz nekik kielegulest, ha osszevissza jelolgetnek es torolgetnek embereket.

2020. dec. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
87%
Mit lehet ennyit vergődni a semmin, eszem megáll!
2020. dec. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ez elsősorban hozzáállás kérdése.

Én akkor szoktam törölni valakit, akivel megromlik a kapcsolatom, vagy olyan dolgot tesz, ami után úgy döntök, hogy nem szeretném vele tartani a kapcsolatot semmilyen formában. Ha ettől eltekintek akkor nem szoktam "tisztítást" végezni az ismerősi listámban, mert úgy vagyok vele, hogy olyanok vannak ott, akiket ismerem. Részemről lényegtelen mennyire aktív a kapcsolatunk. Ha kényszeres posztolóról van szó, ami idegesít vagy untat, attól még őt ismerem, ezért ilyenkor rámegyek az adatlapjára, és leállítom a követését, így az ismerősöm marad, de a hírfolyamban nem látom mit oszt meg.


Sokan viszont úgy állnak hozzá, hogy akikkel nem beszélnek, nem tartják a kapcsolatot, azokat letörlik. Szerintem se foglalkozz ezzel ennyit.

2020. dec. 24. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!