Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Naivitás ellen? Hogyan ne...

Naivitás ellen? Hogyan ne legyek naív?

Figyelt kérdés
2020. dec. 23. 21:41
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Kételkedj!
2020. dec. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kérdezz, járj utána a dolgoknak, ne egyből cselekedj.
2020. dec. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Pl. úgy hogy nem hiszed azt,hogy egy ilyen helyen fogsz választ kapni a kérdésedre,és kilépsz.
2020. dec. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Egy példával élve: hiszem, h az mlm nem mocskos és egyetértek vele.
2020. dec. 24. 07:42
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha mlm-ben nézzük az emberek teszik olyanná amilyen a megitélése. De persze könnyebb azt mondani h az mlm akármi, mint azt h nem sikerült mert nem értettem hozzá de toltam le mindenkinek a torkán.
2020. dec. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Naivitas az a peldaddal elve hogy pl elolvastad a ceg csillogo, jol hangzo leirasat es tokeletesen meg vagy gyozodve, hogy minden szava igaz. Azonban sokmindenből kelk összeállítani egy véleményt. Az oldalukon kívül kérdezhetsz pár sikeres tagtól, pár sikertelen tagtól és tájèkozódhasz több forrásból is általánosságban az mlm rendszerekről így átlátod a jó és a rosz oldalát és saját magadnak alkothatsz véleményt. Nyilván ezt a hosszabb folyamatot nem csinálja meg minden témával az ember, így ha nem érzed úgy, hogy eleget tudsz valamiről akkor véleménynyílvánításnál maradj tartózkodó vagy fenntartásokkal hangoztasd azt amit eddig hallottál :)
2020. dec. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Olvastam az mlm ről rosszat is. De még mindig nem ítélem el. Úgy tartom ha vki nem tud csalni, lopni... Nem lessz milliomos...Valahogy meg kell élni nekik. De én nem állnék hozzájuk.

De most azt veszem annak h nem vagyok egy véleményen az ítélkezőkkel. De most h így leírtam talán, ez nem naívitás😅

2020. dec. 24. 12:59
 8/9 anonim ***** válasza:

"ha vki nem tud csalni, lopni... Nem lessz milliomos"


Ez nem naivitás hanem nettó közhelyes primitiv hozzáállás.

2020. dec. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#8 Egyetértek. (Bár egyébként naivitás is.)


Szóval kérdező, élj az egészséges szkepticizmussal. Ha valamiről nincs tapasztalatod, akkor hagyd nyitva az összes lehetőséget.


Emellett célszerű emberismeretre is szert tenni (sok gyakorlás, megfigyelés, olvasás), és akkor hamarabb észreveszed, ha be akarnak hálózni valami kamu szöveggel.

2020. dec. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!