Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Karácsonykor miért nincsenek...

Karácsonykor miért nincsenek otthon az emberek? Portás vagyok és mindig akad egy két bérlő aki bejön. Miért nem lehet 24-e előtt beszerezni ami szükséges a karácsonyhoz?

Figyelt kérdés

2020. dec. 25. 07:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
59%

Társasházi portaszolgálatról van szó? Ott dolgozol most ügyeletesként?


(Ilyet is láttam már.) Bár az én lakókörnyezetemben ilyen nincs.

2020. dec. 25. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%

1. Elfelejti

2. Nem volt ideje

3. Valami közbejött

4. Magánügye.

2020. dec. 25. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Oké, hogy bosszantó, de nem ez a munkád? Beengedni az embereket?
2020. dec. 25. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem társasház. Nekem akkor is cinkes!
2020. dec. 25. 09:02
 5/13 anonim ***** válasza:
93%
Milyen portás? Milyen bérlő? Nem lehetne értelmesen kiírni egy kérdést? És miből gondolod, hogy neked jogod van bárkit elítélni, aki nem úgy szervezi az életét, ahogy te helyesnek tartod?
2020. dec. 25. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
91%
A kérdésed értelmezhetetlen, de az tuti, hogy te se otthon vagy ezek szerint...
2020. dec. 25. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
79%
Ó, bocásszon meg a dulifuli portász báci, hogy nem a maga életéhez igazítom a szajátomat! 😦
2020. dec. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
38%
Nagyon értelmes ember lehetsz kérdező. Gondolom az a típus vagy, aki mogorva meg beszélni alig tud.
2020. dec. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
86%
Igazából az ég adta világon semmi közöd ehhez. Portásként a be-, ill. kiléptetés kontrollálása a munka, amit szimpátiától elvonatkoztatva is el kell végezni. Amennyiben rólad van szó, választhatod azt is portásként, hogy más munkahelyet keresel, - nem kötelező elviselned azt, hogy jönnek-mennek a kontrollált objektumba az emberek. Tetszik, nem tetszik, a porta szolgálat a 21. században sem arról szól, hogy magadra kulcsolod az ajtót és egyéni programokkal eltöltöd az időt a váltásig.
2020. dec. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ezej a fszopó portások ezt tujdák csak, kötekedni mindenkivel! Egyszer az összes torkát elvágom!!!
2021. febr. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!