Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nagyon szeretnék új életet...

Nagyon szeretnék új életet kezdeni.Az egész életem borzalmas a párkapcsolatom is.Szeretnék le lépni valahova,személyazonosságot váltani és elmenni.Ti hogy csinálnátok? /N

Figyelt kérdés

2020. dec. 25. 11:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem bírnád egyszerre a sok változást. Érdemes inkább lépésekre bontani a terved, és végiggondolni azt is, hogy mik azok az értékek amiket érdemes lenne megtartanod az eletedbol. Szerintem kell néhány kapaszkodó.

Hogy hogy csinálnám? Mivel nem írtál a korulmenyeidrol, nehéz válaszolni, de mindenképp a fuggetlenednek a párkapcsolatomtol, ha ehhez az kell, hogy új munkám legyen, akkor valtanek. Akár új helyre is költöznek. Először kialakitanek új rutinokat, találkoznék a barátokkal, akar új hobbiba fognek.

2020. dec. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Én speciel meghalok. Így könnyen váltok nem csak életet, de világot is. El van minden tervezve, és eszem ágában sincs megváltoztatni.
2020. dec. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Normalisan nem megy? Szepen elbucsuzol a jelenlegi eletedtol, osszeszeded a holmojaidat es elmesz a vilag masik tajara, egy teljesen mas kornyezetbe. Ott ujra feszket raksz es megprobalsz boldogulni az uj eletedben. Ennyit kell csak tenned :)
2020. dec. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hacsak nem keveredtél valami zűrös ügybe, akkor nem kell semmi extra. Kinézel valami távoli (relatív, szomszéd falu, másik megye, szomszéd ország, másik kontinens) terepet, keresel ott munkát, meg albérletet és kész.
2020. dec. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!