Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyire bírjátok a vért?

Mennyire bírjátok a vért?

Figyelt kérdés
rosszul lesztek tőle vagy szeretitek a látványát?

2020. dec. 26. 01:49
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
84%
Nem leszek rosszul tőle, de nem is szeretem.
2020. dec. 26. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
76%
Ugyan az mint az egyes.
2020. dec. 26. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
33%
A sajátom nem zavar, de másétól undorodom. Nem leszek rosszul tőle de rossz érzéssel tölt el a látványa
2020. dec. 26. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
63%
Több mindentől is függ. Nem mindegy, hogy minek a vére és milyen mennyiségű. Például egy disznóvágást gond nélkül végig nézek de amikor egy ember artériáiból spriccel a vér az egy kicsit más hatással van rám.
2020. dec. 26. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
87%
Hát, a "szeretitek a látványát" erős túlzás, szerintem. Mégis ki szeretné? Én 16 éves koromig abban a tudatban voltam, hogy rosszul lennék a látványától, nem tudom mire alapoztam ezt a gondolatomat. Aztán történt, hogy szomszédunk levágta az ujját, pont egyedül én voltam ott, spriccelt a vér mindenhova, beleértve engem is. Gondolkodni sem volt időm, azonnal tudtam szerencsére cselekedni és meg is mentették az ujját. Ez az élmény világított rá a hivatásomra, mentősként dolgozom.
2020. dec. 26. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
71%
Nincs vele bajom. Vannak dolgok, amik sokkal gyengébbek, mint a vér, mégis remeg a kezem, annyira rosszul leszek a látványától, de a vérrel, sebekkel, műtéttel jóban vagyok speciel (kivéve ami szüléssel kapcsolatos).
2020. dec. 26. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
79%

Én kifejezetten rosszul leszek

Kb 15 évesen elvágtam a csuklóm megláttam a vért elkezdtem szédülni kb 1 óráig csak feküdtem meg sem bírtam mozdulni

Szülésnél mikor levittek a szülőszobáról szóltak hogy majd délután menjek fürödni majd jönnek segíteni én már reggel 7kor zuhanyoztam magamra néztem elkezdtem szintén szédülni a vér látványától szóval inkább mentem fürdeni mihamarabb csak ne lássam

2020. dec. 26. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
72%

Nem szeretem kifejezetten, de nem vagyok tőle rosszul. Ahogy észrevettem a környezetemben, inkább a férfiakra jellemző hogy nem bírják, a nőket hozzáedzi a havi vérzés a látványhoz.

A sógorom összeesik ha vért vesznek tőle, mindig lefektetik hogy pihenjen, a párom meg már attól megszédül ha picit felsérti az ujját. Én annyi vért látok minden hónapban menstruációnál, hogy ezek a pici mennyiségek mint ami mondjuk egy főzős ujj-elvágásból ered, semmiségek a szememben.

2020. dec. 26. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
16%
A másétól egyből rosszul leszek,akkor is ha nem emberen látom,a sajátomat viszont imádom nézegetni,mikor szépen folydogál lefelé.Vérvételkor is kérdezte a nővér.Mi van,rosszul vagyok?Mondom igen,de nem ettől,hanem vigyék el mellőlem legyenek szívesek a többi kémcsövet.
2020. dec. 26. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
65%

Szeretem a vert : valtozatos a szinvilaga. Pl a mensesnel szepen megallapithato az illeto hormonhaztartasanak egyensulya vagy annak hianya.

A legvonzobb koromlakkok meg ruzsok mind a ver szinet utanozzak pontosan .


Olyan amulatbaejto,ahogy megalvad es masszinu lesz.


Az iny szinarnyalata alapjan is sok kovetkeztetest le lehet vonni. Verszegenyseg vashiany van-e.

2020. dec. 26. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!