Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Aki boldog kozuletek, hogyan...

Aki boldog kozuletek, hogyan tudna megfogalmazni, mitol boldog az elete?

Figyelt kérdés

Es milyen tanacsot tudna adni masoknak ilyen teren?

Lehet akar “elcsepelt”, barmi amitol ti boldognak erzitek az eleteteket. Vagy hogy mit kerultok ennek erdekeben. Sajat tapasztalat erdekelne :)



2020. dec. 26. 11:53
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
64%
Nem másnak akarok megfelelni, ezáltal boldog az életem.
2020. dec. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
65%
Mindent olyanra alakítottam az életemben, amilyenre vágytam. Meg kellett sok dologgal harcolni és még nem vagyok teljesen kész, de már elég jól áll a dolog.
2020. dec. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
56%
Nagyon egyszerű, meg kell találni azt, ami örömet okoz. Nem egyszerű, nekem is sokáig tartott, pedig ott volt előttel gyerekkorom óta, csak nem vettem róla tudomást. Ez mindenkinek más, nem tudok segíteni benne, neked kell megtalálnod.
2020. dec. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
55%
Örömmel töltenek el a kisállataim, szeretettnek érzem magam amikor összebújunk este a parommal, nyugodtnak ha festegethetek, büszkének ha szepen sikerul egy ruha, vagy erezhetoen fejlodtem nemetbol , elegedettnek ha este ugy fekszem le, hogy nem ertelmetlenul telt a nap. Mar csak a biztonsag hianyzik ami remelhetoleg meglesz januartol amikor elkezdek dolgozni az uj munkahelyemen. Ezek osszessege tesz elegedette es boldogga :)
2020. dec. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
De jo, hogy ilyen gyorsan tobben is irtatok!! 🙂🙂🙂 Nagyon hasznos valaszok, koszonom! Mentek a zold kezek!
2020. dec. 26. 12:05
 6/19 anonim ***** válasza:
50%
És ha pl valakinek a sport okoz örömet pl a foci de nincs rá lehetőságe hogy csinálja mert senkinek sincs ideje magára egyedül meg nem lehet. Hiába talál az ember egy fontos dolgot ha nem csinálhassa mert vagy nincs pénze rá vagy mert ideje nincs pont azért hogy legyen pénze. Tiszta vicc.
2020. dec. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
70%
6: azon, hogy mennyi időd vagy pénzed van bizonyos keretek között bármikor változtathatsz. Igaz ezeknek a változásoknak általában ára van.
2020. dec. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Utolso, kell lennie masnak is, ami oromet okoz es amire talalsz idot, helyet, stb.
2020. dec. 26. 12:19
 9/19 A kérdező kommentje:

Bocsi, 6-osnak írtam.

7-esnek full igaza van. De minden valtoztatas elhatarozasba, erofeszítesbe kerul es nem konnyu, de megeri. 6-osnal mar az alap hozzaallas annyira negatív, hogy elobb ezzel kene kezdeni valamit, hogy ne arra zoomolj ra, ami jelenleg nem elerheto, hanem arra ami igen es reggel erte hogy a nem elerheto dolgok elerhetove valjanak.

2020. dec. 26. 12:22
 10/19 A kérdező kommentje:
reggel=tegyel (autocorrect...) 😀
2020. dec. 26. 12:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!