Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a szomszédb...

Miért van az, hogy a szomszédban állítólag remegett minden, a csillárok is mozogtak, nálam meg mintha nem is lett volna földrengés?

Figyelt kérdés

A városunk facebook csoportjában írogatják, hogy éreztétek? A járólapok felszakadtak, mozgott az egész ház. Ezt konkrétan a szomszédom írta. Nálunk is vannak csillárok, meg se moccantak. Nálunk is vannak járólapok, még a fuga sem repedt meg.


Ez hogy lehet? minden második komment vagy arról szól, hogy borzasztó volt, minden mozgott, repült minden, vagy az, hogy semmi se történt. Ezek váltakoznak.

Na most akkor ki hazudik? Vagy mi van? A csillár nem a ház szerkezetének része, tehát az kizárva, hogy minden 2. ház "jól van megépítve".


2020. dec. 29. 17:37
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
86%
Én is éreztem, de nem volt valami erős..anyám munkahelyén meg az egész épület remegett..
2020. dec. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
79%
Tehát ha egy lúzer belefeledkezik a paprikás krumpliba, több ezren hazudnak.
2020. dec. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
67%
Nálunk is sokan észrevették, sokan nem. Én is csak a Facebook-ról tudtam meg, viszont van 4 kamerám, és megnéztem a felvételeket a kérdéses időpontban, és meg se rezzent egyik se. Az egyik kamerámon látszott, hogy a nyárfák ágai mozognak, de az lehetett a széltől is. 3 kutyámon se láttam semmit, nyugodtan sütkéreztek az udvaron.
2020. dec. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
46%

Írjátok, hogy földszinten nem.

Én is, mások is máshol családból ott voltunk, es éreztük. Szedultunk, dobalva voltunk, es rezgett mindenkinel minden dísz a fan.


A masik hülyeség meg, hogy tagadonak van valaki kikialtva egy ot erdeklo tudomanyos kerdes miatt...

2020. dec. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

24, tagadja is, olvass vissza.


Nem vettem észre, mert nem is volt.

2020. dec. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
100%
Kint voltunk az udvaron. Egyik rokonom az udvar végébe vágta a fát, én az udvar elejébe cigiztem, amikor jött előre kérdeztem tőle hogy “te is érezted a földrengést?” Azt hitte hülyének akarom nézni.
2020. dec. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
100%
Én Budapesten a Népszigeten voltam, ott nem lehetett érezni semmit. A szüleim otthon voltak, másik kerületben, ők érezték. Én sem hazudok, ők sem.
2020. dec. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy kőbányai vagyok, mint a #4 válaszoló, és én sem éreztem semmit. ...Vagy elfoglaltabb voltam, és nem vettem észre. Éppen nagyban hegesztettem akkor, amikor a földrengés történt.
2020. dec. 30. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:

Ácsi. ki mondta, hogy én tagadom? jézusom. Egyedü larra vagyok kíváncsi, hogy ha a szomszédnál feljöttek a járólapok és mozgott a csillár, akkor nálam miért nem?

Az, hogy nem éreztem semmit az lényegtelen.

2020. dec. 30. 12:17
 30/30 anonim ***** válasza:

Nem vettem észre, mert nem is volt


Szó szerint ezt írtad. A nem is volt az mi, ha nem tagadás????

2020. dec. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!