Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi volt életed legfájóbb mondata?

Mi volt életed legfájóbb mondata?

Figyelt kérdés
Amit neked mondtak.

2020. dec. 30. 01:02
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
67%

„Elfogyott a sör!” 😥


Komolyra fordítva a szót... nem tudok mondani semmi maradandót. Aki nem tud túllépni az ilyen sérelmeken, azt hamar eltiporja az élet...

2020. dec. 30. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Szóval nem tudsz válaszolni a kérdésre..:) Szerintem pedig minden sérelem formálja az embert. Én például emlékszem ikonikus mondatokra, amik a mai napig bántanak, viszont mindvégig azon vagyok, illetve voltam, hogy ne úgy legyen, ahogy azt megjósolták és bebizonyítsam, hogy a fájdalomból is lehetséges motiválódni.
2020. dec. 30. 01:09
 3/20 anonim ***** válasza:
55%
én is pont azt akartam írni hogy elfogyott a sör xDD
2020. dec. 30. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
97%

Minden olyan igazságtalan dolog amit a fejemhez vágtak, ami egy-egy emberi kapcsolatomat tette tönkre.


Az igazságtalanság pedig onnan ered, hogy lehetőséget sem adnak az embernek az igazát bebizonyítani, hanem csak az elfogultság miatt hisznek a másik illetőnek. (Pl. Testvérek egymás közt vs. én).

2020. dec. 30. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
98%
"Remélem hogy elveszi a szüzességed, utána rögtön dob, és soha többé nem lesz senkid."
2020. dec. 30. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
75%

Volt egy roman fiu akinek nem fogadtam a kozeledeset. O mondta:

"Nu fi asa de mandra ca nu ai de ce "

2020. dec. 30. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
91%
"Egy csótány vagy a fürdőszobámban, amitől nem lehet megszabadulni". Jogos volt. Nagyon fájt. Azóta bocsánatot kért, de nem beszéltünk többet(miattam, beláttam, hogy bár nem zaklató szinten, de megfojtom a törődésemmel). Szerettem azt a lányt.
2020. dec. 30. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
100%
Nem akarlak ilyenkor, senki se akar egy ilyen barátnőt.
2020. dec. 30. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
78%

,,Nem fáj csak tudod hogy utállak. Teljes szívemből”


az egyik lánytól kaptam meg ezt a mondatot aki akkoriba sokat jelentett nekem. de ez örökre megmaradt bennem, még így 5 év után is.

2020. dec. 30. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
*barátnőmtől
2020. dec. 30. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!