Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez a nagy dohány eleneség...

Ez a nagy dohány eleneség miböl fakad?

Figyelt kérdés

1. A cigit régebben nyugtató gyógyszerek minülsül ,de a mai orvos tudomány szerint is van nyugtató hatása de a tüföre is rossz hatása van.

2. Az ilyen cigi utálom embereket mégse látom,hogy segítenének dohányültetvéneken dolgozó feketéket.

3. A legkárosabb dolgok a személy autók mivel a füstje százszor károsabb mint a cigi füst.

4 Tudom sokan írni fogjátok de nem dohányzom.

Ez a kérdés nem merült volna fel ,ha az egyik haverom

Nem dohánozna ő azt kérdezte tőlem tesó nem haragsól ha rágujtók én mondtam miért zavarna ő ere azt mondta nagyon sok ember álszent ezen a téren mert nem zavara a cigi de otthon jól le oljtja a neten mert cigizik



2020. dec. 30. 19:03
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
91%
"2. Az ilyen cigi utálom embereket mégse látom,hogy segítenének dohányültetvéneken dolgozó feketéket." miért lenne kötelességem segiteni vagy hogy következik abból ha utálom a dohányt?Amugy meg akkor logikai bukfenc .Szerinted ha segitem őket akkor nem több dohányt termelnék még?Vagy akkor végzi más a munkát.Pont a keresletet kell megszünetni nem ilyen kamu dolgokat irni hogy segiteni a feketéket.Én élőben is elmondom ha zavar.
2020. dec. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
96%
Amugy segitek honnan fakad.Rohadt büdös.
2020. dec. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
78%
Ja irónikus hogy arrogáns hashtag van és az az arrogáns aki mer szólni ha zavarja a cigi.Nem tudom hol a fenébe élsz.
2020. dec. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
74%

" A cigit régebben nyugtató gyógyszerek minülsül"

Mert hazudtak róla, hogy el tudják adni.


" tudomány szerint is van nyugtató hatása"

Igen, és egy erős addikciós hatása van, s mikor nem jutsz a dohányhoz, megnövekedett feszültséget és frusztrációt érzel. Tehát a nyugtató hatásért cserébe idegesség is jár mellé.


"A legkárosabb dolgok a személy autók mivel a füstje százszor károsabb mint a cigi füst."

A legrosszabb dolog az emberölés, szóval én lophatok másoktól, mert az nem annyira vészes? Attól h létezik károsabb mint a cigi, a cigi attól még szuperkáros és rossz.


Az h büdös nagyon lényegtelen. Amilyen függőséget és kárt okoz az emberben fizikailag és mentálisan, az a kemény. Én dohányoztam és megfigyeltem a viselkedésemet rendszeres használat közben, évekkel ezelőtt, és abba hagytam a kiegyensúlyozottabb élet miatt.

2020. dec. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
98%
Kokain és a heroin is gyógyszer volt régen
2020. dec. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
72%
Én és a tesóm is csontfejlődési zavarral születtünk: mindkét szülőnk a teljes terhesség alatt bagózott
2020. dec. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
87%

Abból fakad, hogy ótvar retek büdös szaga van.


Az volt régen is, és az van a mai napig is. Csak régen a dohányosok úgy álltak hozzá, hogy "nekik emberi joguk dohányozni" és dohányzik mert megteheti...hát mostmár nem teheti meg :)

2020. dec. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
81%
Mert egy elmeháborodott dolog mérgezni a szervezetet olyan dologgal, aminek alig ha van szórakoztató hatása. Fizetni azért hogy 10 évvel rövidebb ideig élj
2020. dec. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
50%

Amúgy a jóminőségű dohány kifejezetten illatos.


Hozzátesuem dohányzás és dohányzás közt is van külömbség.


A láncdohányzás egy undorító addigció, bdleeszi magát az ember bőrébe, lemoshatatlan, és igazán káros.

A nagyfaterom is láncdohányos, legalábbis az egyik a háromból.

Szörnyen büdös náluk minden, és látogatás után mi vendégek os olcsó dohányfüstől szagosan távozunk.

Itt sem a dohányost útálom, kifejezetten szeretem a papám, csak a szokása rossz.


Van a kultúrdohányos, ilyen volt a másik nagyapám.

Sosem volt függő, szikár egészséges ember volt, ő alkalmanként hetente egyszer kétszer gyújtott rá egy pipára.


A harmadik papám nem élt ilyenekkel.


Én is kultúrdohányos vagyok, én szivarozom, és pipázom.

Kifejezetten sokszor mondták nekem, hogy milyen kellemes illata van a füstnek amit az ilyen kedvtelés közben árasztok magamból.

2020. dec. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, mindennek van mértéke. Heti egy-két pipa kb. olyan, mint meginni pénteken pár sört a haverokkal... Az átlag dohányos azonban nem pipázik, meg szivarozik, mert ezek drágák, a pipa még macerás is, hanem napi huszasával szívja a cigarettát, ami ellenben a pipadohánnyal, aminek valóban általában kellemes illata van, büdös mint az állat.
2020. dec. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!