Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Angliába hogyan lehet kimenni...

Angliába hogyan lehet kimenni élni/dolgozni jövő évtől?

Figyelt kérdés
Éltem már kint. Van biztosítási számom, bankszámlám, orvosnál regisztrálva vagyok. Ez mind elég ahhoz hogy kimehessek újra munkát vállalni?
2020. dec. 31. 11:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha még él a biztosításod, bankszámlád, orvosi, akkor elvileg kimehetsz gond nélkül úgy ahogy eddig. Mert akik eddig is kint voltak ugyanúgy EU-s feltételekkel lehetnek tovább, viszont akik újként mennek ki, rájuk már más szabályok fognak vonatkozni. Ha neked igazából még minden megvan csak hazajöttél hosszabb időre mert nyilván okod volt rá akkor elvileg te is ugyanúgy dolgozhatsz kint mint eddig. Persze érdemes lenne hivatalos helyen is megkérdezned ahol pontosan képbe vannak ezekkel a szabályokkal, Én javaslom hogy az ottani nagykövetséget kérdezd meg e-mail formájában hogy a te esetedben milyen feltételek kellenek ahhoz hogy kint dolgozhass/élhess.
2020. dec. 31. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Regisztáltál a pre vagy a settled statusra?

Mennyi ideje nem vagy kint?

2020. dec. 31. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Regisztrált vagyok igen. Nyáron jöttem haza.
2020. dec. 31. 11:46
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor simán visszajöhetsz. Nincs akadálya az itt tartózkodásodnak. Viszon maga a repülés biztos változik.
2020. dec. 31. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Te is kint vagy?


Ha repülővel nem lehet akkor marad a telekocsi, vagy hasonló.

2020. dec. 31. 11:58
 6/7 anonim ***** válasza:

Igen.


Miért ne lehetne repülővel? Arra gondoltam pl hogy nrm jöhetsz személyivel hanem kell útlevél. Ilyesmi..

2020. dec. 31. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ja eddig is útlevéllel mentem mindig. Csak valamiért a mostani korlátozásokta asszociáltam.
2020. dec. 31. 15:57

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!