Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez mindenkinek nehéz év volt,...

Ez mindenkinek nehéz év volt, de mi volt az a dolog, ami a legjobb volt ebben az évben?

Figyelt kérdés
2020. dec. 31. 12:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
Nem kellett kifogásokat keresnem, hogy miért nem akarok buliba menni.
2020. dec. 31. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
67%
Nekem kifejezetten jó év volt. Ne hazudozz!
2020. dec. 31. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Vettem egy házat :)
2020. dec. 31. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Lett egy kutyam vegre, sajat hazba koltoztunk hitel nelkul, miutan marciusban egyik naprol a masikra megszunt a munkahelyem, talaltam jobbat.
2020. dec. 31. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A Manchester United a második helyen van a PL tabellán jelenleg <3!!!! A liverpool pedig elkezdett botladozni. 6 év után végre van egy kis fény az alagút végén a srácoknak.
2020. dec. 31. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

2 dolog:

1, Volt egy kitérőm az eredeti munkahelyemről, ami ugyan nem sikerült, de vissza tudtam menni oda. Ha ez nem sikerül, akkor bukta lett volna minden, mert az új területet érintette volna ez a helyzet, nagyon is;

2, A visszatérésem után jobb lett pár munkatársammal a kapcsolatom.

2020. dec. 31. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Sokat spóroltam, átálltam teljes távmunkára, megtaláltam az álomházat amit meg fogok venni, ez épp folyamatban, nem sikerült év vége előtt befejezni a folyamatot, de már látom a végét.
2020. dec. 31. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Vezetői kinevezés
2020. dec. 31. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
27 évesen életemben először elmentem teljesen egyedül 4 napra kempingezni. eddig nem volt még olyan nap az életemben, hogy ne találkozzak senkivel a rokonaim közül, de ez most egy jó élmény volt. kár, hogy azóta nem folytatódik a sikersorozat.
2020. dec. 31. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Örülök az örömötöknek, kívánok boldogabb, szebb, sikeresebb új évet, további csodás pillanattal. :)
2020. dec. 31. 17:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!