Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne ugy irni, hogy...

Hogyan lehetne ugy irni, hogy olvassák, de azok ne az ismeroseim legyenek? Tkp “terapias” blogot írnék, h konnyebb legyen a mindennel. A napló azért nem jó, mert pár olvasóra viszont szukségem van.

Figyelt kérdés

Pár éve népszeruek voltak a blogok, a személyes blogok, de már azok nem nagyon vannak.

Fb oldalt nem szeretnék. Igazából én szeretném megszurni az olvasotabort ugymond. Ismeros is olvashatja tolem, csak nem mindenki


2020. dec. 31. 21:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Ajánlhatom neked az AO3 felületét. Ez ugyan fanfiction oldal, de a fandom-hoz az egyéb kategóriában eredeti műveket is lehet jelezni, mivel ki kell tölteni valamivel minden írás fejlécét, hogy valahova besorolhassák.

Az oldal ugyan angol nyelvű, de nem bonyolult a használata, kevés angol tudással is remekül lehet használni.

A szöveg közé kép, videó, gif illeszthető, bár ezekhez képfeltöltő / videó feltöltő oldalak szükségesek, amik HTML kódot adnak az adott médiának.

Magyar nyelven lehet írni rá, meghatározhatod, hogy ki lássa, azt is, hogy pl. a kereső oldalak (Gugli) ne találhassák meg.

Viszont ha olvasókat akarsz, a történeteid linkjét el kell nekik küldened, hogy olvashassák. Tehát valahol csak hirdetned kellene. (mondjuk én ezt a wattpadon teszem. Nem oda írok, csak részleteket, és átirányítom őket linkkel az AO3-ra. Sorozatokat - összefüggő részeket is írhatsz, amire egymás után rányomhatnak, és folyamatosan követni tudják

2021. jan. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

az olvasóid, amit írsz.

Ha érdekel, és kérdésed van, valamint ha tudok válaszolni, szívesen segítek benne.

(Bocsi, véletlen elküldődött, amíg nem fejeztem be.)

2021. jan. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!