Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Furcsa minden különösebb ok...

Furcsa minden különösebb ok nélkül rákattanni egy külföldi országra, és arról nézegetni dolgokat huzamosabb ideig?

Figyelt kérdés
Street viewen nézegetni rendszeresen az adott országot, az interneten olvasgatni róla, annak ellenére hogy sose voltam ott, biztos hogy el se jutok oda soha, és azt se értem pontosan, mitől kattanok rá ennyire egy adott országra. Aztán idővel elmúlik, ez mindig csak egy ilyen átmeneti állapot
2021. jan. 1. 10:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem, volt nálam is ilyen, érdeklődsz legalább dolgok iránt.
2021. jan. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem. Én is szokram ilyet. Már elég sok országra "rákattantam" már. Nekem nincs kifejezett kedvencem. Már vagy 60 országot atnéztem.


Határátkelő.blog.hu-t olvasd gyakran.

[link]

2021. jan. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy ertelmes tevekenyseg.
2021. jan. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jelentem, ugyanilyen vagyok. Google Earth és utikritika.hu a barátom.
2021. jan. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Egyáltalán nem fura, sőt jó is,értelmesebb elfoglaltság mint agy nélkül tekerni a facebookot, vagy instagramot.
2021. jan. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!