Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek szeretethiany ellen?

Mit tegyek szeretethiany ellen?

Figyelt kérdés
Sajnos az elmúlt fél évben nagyon sok "barátomat" elvesztettem, és most már nagyon nehezen bízok meg az emberekben. Az osztálytársaimmal nem vagyok se jóban se rosszban, de ők inkább ilyen "kamu barátok". Egy barátnőm van, akivel nagyon jóban vagyunk, de vele is csak messengeren tudjuk tartani a kapcsolatot, és ő sokkal idősebb is nálam. Van még egy barátnőm, vele sokat szoktam találkozni, de ő is szintén sokkal idősebb nálam. A szüleimmel nincsen jó kapcsolatom. Azt érzem, hogy szeretethianyos vagyok, és még ha "kapok is szeretetet" az sem elég nekem. Sztetek mit csináljak?
2021. jan. 1. 19:40
 1/6 anonim ***** válasza:
10%
Pld keress egyházunk gyülekezetet. Ott sok fiatal van, és az egész a szeretetről szól.
2021. jan. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
55%
#1: Ti is szoktatok a szeretet nevében gyilkolni? Pár éve volt Németországban egy keresztény közösség, akik ezt tették, azzal a címszóval, hogy "megszabadítjuk a szenvedéseiktől az embereket".
2021. jan. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
24%
Hagyd, hogy megöleljelek :) :D
2021. jan. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
17%
Ez az egész csak a te elmédben él egyébkènt nincs olyan, hogy szeretethiány. Esetleg önbizalomhiányod lehet még de ezeket belülről is meg lehet változtatni. Önismereti tréninget javaslok az önbizalom növeléshez. Az emberekkel meg nem kell foglalkozni, ha épp nincs senki aki szimpi vagy akiben bízhatsz akkor foglald el magad valahogyan.
2021. jan. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Én is azt javaslom, hogy keresd fel a hozzátok legközelebbi református egyházat és a fiataloknak tartott rendezvényeket próbáld ki.
2021. jan. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hozz egy nagymeretu kutyat tenyesztotol vagy menhelyrol. Kifelyezetten yat kerj,aki ragaszkodo es szeretetehes. Szereti az olelgetest puszilgatadt. En is igy kertem a kutyam. (Nekem vol kifejezett kedven fajtam ,szinem es nem) es ilyen a kutyam. Azota nincs szeretethianyom. Minden gorsulekenyebben megy.

Templomba nem jarok,nem is fogok.

2021. jan. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!