Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lennél valakivel direkt azért...

Lennél valakivel direkt azért kedvesebb, hogy egy harmadik személyt tudod, hogy ez idegesít?

Figyelt kérdés

1. Lennél azért valakivel akivel nem vagy rosszban, sokkal kedvesebb, csak azért mert tudod, hogy ez egy harmadik személyt eléggé idegesít (akivel nem vagy jóban)?


2. Lennél olyannal kedvesebb (mint eddig voltál), akivel nem rossz a kapcsolatod de nem is vagytok olyan nagyon közeli kapcsolatban, csak azért, hogy ne tudjon panaszkodni, hogy milyen bunkó, milyen közömbös vagy vele? (Panaszkodni nem azért panaszkodik mert ez neki rossz, csak hogy a 3. személynek siránkozzon és ezzel ártson neked)


Nem ugyan azok a szereplők a két szituációban.

Ha gondolod kérlek érvelj bővebben is a véleményed mellett



2021. jan. 2. 01:02
 1/2 anonim ***** válasza:

1.Határozottan nem!Aki kedves neked azzal törődj szerintem.Hallgass a szívedre az sosem hazudik.


2.Nem lennék vele kedvesebb inkább ignorálnám ha tehetem a saját békém érdekében.Bár nem tudni mivel tudna neked ártani.

2021. jan. 2. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
1-es vagyok.Javítanék.Szóval az első pontra a válasz.Lennék kedvesebb igen azzal aki megérdemli a másuk sértődése nem érdekelne.
2021. jan. 2. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!