Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kerekesszékes , mozgássérült...

Kerekesszékes , mozgássérült emberek hogy ismerkednek?

Figyelt kérdés

A kérdés inkább arra vonatkozik ha kifejezetten pasizni vagy csajozni akar valaki ilyen helyzetben.

Nem arra ha egy élett adta dologbol nagy szerelem lesz.



2021. jan. 2. 07:39
 1/6 anonim válasza:
42%

(nincs mozgássérült ismerősöm!)

De szerintem teljesen ugyanúgy, mint a nem mozgássérült emberek

2021. jan. 2. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Van aki ugyanúgy, mint bárki. Én inkább az online ismerkedést részesítem előnyben. Nyilván van aki nem fogadja ezt el ami amúgy teljesen érthető is. Ez nem is várható el a másiktól. Viszont van olyan akit ez kevésbé érdekel a kerekesszék. Ez függ attól, hogy a másik mennyire részesíti előnyben a személyiséget a külsővel szemben. Szóval nem lehetetlen, de jóval nehezebb, mint annak akinek semmi baja.
2021. jan. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
14%
Elég nehézkesen.Az épek nem nagyon akarnak púpot a hátukra,a hasonló cipőben járók viszont úgyanúgy nem tudnak utazgatni,mint ahogy én sem.A lakásomat úgy alakítottam át,hogy nagyjából mindenhez hozzáférjek,tehát középen nagy üres helyekkel,de ahhoz ,hogy két kerekesszékes kerülgesse egymást,már szűk lenne.Beszélgetni nagyon jókat lehet,de alapjában ugyanott vagyunk,ahol a part szakad.Nekem speciel a 40 éves,még nem teljesen lerobbant, alkoholista ,gyógyszerfüggő szomszédasszonyom szokta odatartani,vagy a lánya,de őt csak nyalni lehet és közben verhetem magamnak. Mindezt természetesen nem szerelemből...
2021. jan. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kompromisszumokkal, mint ahogy minden más fogyatékkal élő, gondolom. Azok akik nem élnek fogyatékkal, nehezen tudják tolerálni, elviselni és elfogadni azt a helyzetet, hogy egy fogyatékkal élő emberrel másképp fognak működni bizonyos dolgok, ezért az esetek jelentős többségében esélyt sem adnak egy ilyesfajta kapcsolat kialakulásának. A fogyatékkal élők pedig, sokszor irreális elvárásokat támjasztva, szintén "eégszséges" társra vágynak, aki segíteni tud nekik a nehézségeikben.
2021. jan. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azzal nincs feltétlen baj, ha egészséges társra vágynak. Ha emellett nem zárják ki, hogy magukhoz hasonló párt találjanak. Illetve, ha nem azért keres egészségest, hogy az majd segíteni fog neki. Amúgy meg szerintem semmi baj nincs ezzel. Az, hogy össze jön-e az más kérdés. De nem első eset lenne. Ismerősi körben is történt már ilyen. Szóval nem lehetetlen, csak nem érdemes beleélnie magát az embernek.
2021. jan. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sajnos sehogy
2022. nov. 22. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!