Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Január 11 újra iskola?

Január 11 újra iskola?

Figyelt kérdés
Tegnapi nap folyamán a tanárnővel beszélgetem és említette hogy elhúzodhat február 8-ig igaz vagy csak azér mondta hogy átverjen?
2021. jan. 2. 08:06
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
A kormàny azt jelentette be, hogy általános iskolásoknak január 4.-én kezdődik rendes tanítás, középiskolásoknak 11.-én. Nem tudok róla, hogy módosítottak volna rajta.
2021. jan. 2. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
31%
Yes
2021. jan. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%

Bárki bármit is mond készülj úgy, hogy január 11-én mész vissza a középiskolába. Persze ez a járványhelyzettől függően változhat. Jelenleg ez a hivatalos kormányzati álláspont. A tanárod csak a véleményét mondta el. Semmivel sem tud biztosabbat mondani, mint te vagy más.


OFF: Az operatív törzs azt mondta, hogy ha a gyakorira kikerül ebben a témában naponta 20 kérdés, akkor az iskolába járás kezdőidőpontját átteszik február 11-re. Nosza, rajta írj ki gyorsan még pár kérdést és nem kell iskolába járnod ebben a hónapban!


(Na ez kábé olyan "biztos tuti" információ mint amilyet a tanárod mondott. Remélem érted az iróniát!)

2021. jan. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%
Kétesélyes még a dolog, újra elkezdtek nőni a számok. Jelenléti oktatásra készülj!
2021. jan. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%
Megmondanám ha megtalálnám a jósgömbömet...
2021. jan. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2021. jan. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2021. jan. 19. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!