Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ki nevezhető szerencsésnek?...

Ki nevezhető szerencsésnek? Csak kíváncsi vagyok hogy ki hogy gondolja. :)

Figyelt kérdés

2021. jan. 3. 02:53
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%
Èn szerencsèsnek èrzem magam, van egy nagyszerū, szeretõ csalàdom, van egy àlmom amièrt teszek ès jó úton haladok. Màr csak egy szeretõ tàrsra vàgyom ès nem is kívànnèk többet.
2021. jan. 3. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%
Akinek minden összejön az életben, amit szeretne.
2021. jan. 3. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
Aki több mint elégedett a jelenlegi életével, és tudja majd azt is kezelni, ha mindazok a dolgok, amik boldoggá teszik már nem lesznek, akkor sem keseredik el. Ja és nem mindegy, hogy kapta a szerencséjét, vagy maga teremtette meg. Bár inkább azt mondják, hogy a szerencse tőlünk független, de én hiszek benne, hogy tehetünk is érte.
2021. jan. 3. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:

Szerintem az, hogy meg dolgozol azért, ami van, az nem szerencse. A szerencse az, ami jól alakul az életedben annak ellenére, hogy sehogy sem tudod befolyásolni.

Pl. hogy a barátnődbek szuper szülei vannak, az nagy szerencse.

Nekem a főnököm olyan jó, hogy emiatt szerencsésnek érzem magam és mások is ezt gobdolják rólam.

Az, hogy milyen párkapcsolata van az embernek, csak részben szerencse kérdése, mert ezen is sokat kell dolgoznia mindkét félnek.

2021. jan. 3. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
Kérdező, azért tartod szerencsésnek a barátnődet, mert van neki valamije ami neked nincs, így a te perspektívádból ő szerencsés ember. Aki alkoholista szülők között nőtt fel, neki mindenki szerencsésnek számít, akinek nem alkoholizáltak gyerekkorában a szülei és "átlagosan" nőtt fel. Míg aki "átlagos" családban nőtt fel, nem érzi magát szerencsésnek hiszen neki az a normális. Én például nem szeretek utazni, így ha mostantól utazhatnék kényem kedvem szerint, akkor sem érezném magam szerencsésnek mert az engem nem vonz. Míg aki imád, azt gondolná rólam, hogy milyen szerencsés vagyok hogy utazhatok/utazhatnék. A szerencse az minden ember perspektívájából mást jelent és mást mutat.
2021. jan. 3. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%
Aki egészséges!
2021. jan. 3. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Aki szépnek születik. Ő bármit megtehet, bármit elérhet.
2021. jan. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Aki lóvés!
2021. jan. 3. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
58%
Szerencsés vagyok mert egészséges vagyok a többi nem számít .
2021. jan. 3. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
74%
19 jól mondod!
2021. jan. 3. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!