Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mért nem jön össze soha semmi...

Mért nem jön össze soha semmi nekem az életben?

Figyelt kérdés

Soha semmi sem jön össze nekem, most is próbálok nyitni egy ember felé és barátkozni vele. Napok óta készűltem erre, hogy beszéljek vele, de egyfolytában csak én hozom fel a témát. Élőben sokkal normálisabb és kedvesebb. Én csinálok valamit rosszúl? Vagy, hogyan érjem el, hogy ő is uyganúgy nyisson felém és hozzon fel ő is témákat? Vagy esetleg milyen témát tudtok ajánlani amivel tovább tudom vinni a beszélgetést és kilehet boncolgatni a témát.


:(


2021. jan. 3. 11:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Üegírom személyes tapasztalatom ezzel kapcs


Nem szabad erőltetni...


Addig kattogtam meg erőltettem b legyenek végre barátaim de rájöttem hogy nem így megy ezek s dolgok kialakuénak maguktól

2021. jan. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Legyél Önmagad! Érdeklődj,figyelmes légy a másik iránt! Magadat helyezd egy kicsit háttérbe! Igyekezz a másiknsk emlékezetes időt nyújtani! Ez sokszor bevállik ha azt akarod hogy kedveljenek!

De ez sem mindenkinél válik be!

2021. jan. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!