Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan szereztek önbizalmat?

Hogyan szereztek önbizalmat?

Figyelt kérdés
Nagyon sok helyen látom hogy csak légyen több önbizalmad és minden király lesz, de nekem valahogy sose jön ossze. Mert pl picit elkezdem szeretni magam aztán kiderül hogy a barátaimnak ezerszer jobb dolgokban van része és mindenki ezerszer jobb nálam. Ha valakibe van valami bevált tippje azt szívesen várom.
2021. jan. 3. 12:10
 1/2 anonim ***** válasza:
59%
Onbizalomhoz nem magadat kell szeretni, az a bekepzeltseg ... onbizalomhoz sikerelmeny kell.
2021. jan. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Elkezdtem figyelni mások hibáit, nem a sajátjaim. Aztán összehasonlítottam a képességeim másokkal. Bár ez nem ad mély önbizalmat, hiába tudom, hogy jó képességekkel rendelkezem, mégis magamat nem fogadom el, csak tudom, hogy nem vagyok rosszabb másoknál.


Szerintem gondolkodj a hibáidon, és fogadd el őket. Lásd magad emberi formádban, aki azért született ide, hogy hibázzon és tanuljon belőle, hogy pont a tökéletlenségével legyen tökéletes.

2021. jan. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!