Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mivel motiváljam magam, hogy...

Mivel motiváljam magam, hogy kibírjam a munkahelyemen a napokat?

Figyelt kérdés

A munkahelyemet nem szeretem csak azért járok be, hogy legyen pénzem. Holnap ugye megint menni kell de már most szomorú vagyok. A kollegákkal sem jövök ki így egész nap alig beszélek valakivel. Nagyon lehangoló ez az egész.

Szeretném jól érezni magam de így lehetetpen. A január is rátesz erre, hogy hideg és sötét is van.


29/N


2021. jan. 3. 17:35
 1/10 anonim ***** válasza:
16%
Ó, te szegényke! Nemsokára itt nyár! :)))
2021. jan. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%

Ez így elég nehéz. Mivel a napod harmadáról van szó, ezért nem lenne gond, ha nem lenne szar az ott töltött idő. Esetleg keress valami hobbit amit szeretsz és minden nap is tudsz csinálni. A munkában meg gondolj arra, hogy nap végén hazamehetsz és foglalkozhatsz vele. Nem egy nagy durr, de képes enyhíteni.

Nekem egyetemmel volt hasonló, de a sportolás sokat segített. Ha meg nem javulna, akkor bírd még egy kicsit ki és kacsingass más munkahelyek felé.

2021. jan. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%
Én is pont ugyanígy vagyok nincs más munka csak a közmunka és muszáj dolgoznom hogy kis pénzem legyen.
2021. jan. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én se akarok menni, nagyon fárasztó a munkarend. Nem tudom, hogy fogom bírni tovább. De örülök, hogy van munkám, mert most sokaknak nincs és rosszabb helyzetben vannak. Próbálok pozitívan állni hozzá, megkeresni a jót benne, próbáld te is. Kollégákkal pedig..lehet ha nyitnál feléjük, segítene a helyzeten. Nem kell legjobb örök barátok lenni, de mindenkivel meg lehet találni a közös hangot
2021. jan. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha így viszonyulsz a munkahelyedhez,az hosszú távon teljesen tönkre is tehet,lelkileg,testileg egyaránt.Ezt egy gyerekkori barátom példájából tudom.Hosszabb távú célod mindenképpen az legyen,hogy találj egy olyan állást amiben nem érzed ekkora nyűgnek a munkát.Addig pedig keresned kellene egy olyan hobbit ami teljesen ki tud kapcsolni,amiben elmerülhetsz.A sport az kiváló rekreációs tevékenység,én emellett még zenéléssel foglalkozom,nekem bevált ez a kombó.Vagy legyél minél többet a természetben,túrázz,kirándulj,ez is egy klasszikusan bevált dolog az ilyen jellegű problémákra.A pénz az hosszú távon soha nem elég motiváció az élethez,erre előbb-utóbb mindenki rájön.
2021. jan. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudsz a munkádban valami örömet lelni?

A kollégákkal valami alap jó viszonyt kéne kialakítani nem kell nagy dolgokra gondolni.

Biztos akadna 1-2 olyan ember akivel el tudsz beszélgetni.

Mivel foglalkozol?

2021. jan. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Használd ugrodeszkának
2021. jan. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
24%

Én se akarok menni holnap, január is van, meg sötét is. Mindjárt el is sírom magamat, tiszta depis vagyok ezek miatt. Bár az igaz, hogy már lassan 30 éve járok dolgozni, úgyhogy szerintem holnap is bemegyek😄.

Sok rinyáló lúzer🤮

2021. jan. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Kezd a reggeledet egy motiváló zenével, és tűzz ki időt magadnak minden napra vonatkozóan, amikor állást keresel.
2021. jan. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
3 évet dolgoztam a lidlbe. 2 évembe került regenerálnom magam! Se önbizalmam, se életerőm, se jó kedvem nem volt.
2021. febr. 1. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!