Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha a fejemmel kettétörök egy...

Ha a fejemmel kettétörök egy üvegasztalt akkor lesz bajom tőle?

Figyelt kérdés
Fogadásból ezt megszeretném csinálni, mert elég nagy pénzösszeget kapnék érte, de azért szeretném tudni,hogy lesz e bajom belőle. Vagy próbálkozzak a faasztalnál? Ti melyiket választanátok?

2021. jan. 3. 22:52
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
Mindhármat.
2021. jan. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem gyakorolj. Különböző faasztalokon, illetve más-más vastagságú üvegasztalokon. Ez minden pénzt megér.
2021. jan. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%

Az üvegasztal, amikor széttörik, megvághat nagyon komolyan. Ezért nem szabad tenyérrel üvegajtót sem kinyitni.

A faasztal nagyon kemény, agyvérzést kaphatsz, vagy sztrókot, vagy sima agyrázkódást, de az sem kellemes.

2021. jan. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
22%

Elsőre gyakorolj fa asztallal és egy dióval.

Ráteszed az asztalra, és a homlokoddal rácsapva széttöröd.


Elsőre próbáld teljesen szétlapítani.

Ezzel be tudod gyakorolni a mozdulatot.

Figyelj rá, hogy beleadd minden erődet, mert ha nem csinálod eléggé erőből akkor nem törik el a dió és akkor fájni fog.

Ahogy kilapul az felveszi a mozgási energiát és így nem fog fájni.


Ha ez már megy 10 esetből 10-szer akkor jön a következő lépés, a fékezés gyakorlása.

Ez azért kell, hogy az üvegnél ne fejelj bele az éppen eltörő lapba, mert akkor megvághat.


Itt arra figyelj, hogy teljes erővel indítsd a csapást, de ne lapítsd szét a diót teljesen - abban a pillanatban amikor a dió széttört fékezd le a mozdulatot. Amíg nem érzed a reccsenést addig teljes erő, de amint reccsen fékezz.


Ha 10 diót sorban szét tudsz így törni, akkor jöhet az üveg asztal.

Szerintem menni fog.

2021. jan. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Én 5 évesen széttörtem egy üveg ablakot és semmi bajom nem lett , tény hogy megvághat de szerintem nem fog .
2021. jan. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Aki ezert fizetne, az borton kategoria. Nem veletlenul.
2021. jan. 4. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha bőven kiad a pénz egy repró cukorasztalt a meglevőről, akkor lehet megéri beletenni annyit.
2021. jan. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Miért lettem lepontozva b^zik !!!? MIÉRT BAZDMEG , MIÉRT ????
2021. jan. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Segítek #8: [link]
2021. jan. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!