Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Akik ma kezdtek újra dolgozni...

Akik ma kezdtek újra dolgozni a téli szabi után. Vártátok már? Milyen újra benn lenni?

Figyelt kérdés
2021. jan. 4. 15:02
 1/6 anonim ***** válasza:
86%

Haza akarok menni!!! :D

vállalkozónak kellene lenni, hogy ne kelljen bejárni

2021. jan. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
En szeretek dolgozni, hasznos dolgot csinalni, neha bejarni. De nekem ez a mindennap reggel 8-tol du. 4-ig benn ulni dolog feler egy kínzással. Kotetlen munkaidoben sokkal jobban ereznem magam.
2021. jan. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
67%
Vállalkozó vagyok, szóval nem járok be, hanem a tavalyi home office rutin aktiválódott újra.
2021. jan. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
54%

Munka van!

Szaladunk mindenfelé.

A buszon megint heringek vannak mindenhol.

Mindenki azt hiszi, már vége a COVID-nak, pedig most fog majd kezdődni, ha ennyien vagyunk mindenhol!

2021. jan. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hasonlóan érzek!:D Első napom idén nekem is, de már agyhalott vagyok mára és annyira úgy érzem, hogy nem akarok ezt csinálni, de évek óta nem találom a nekem való hivatást.:(
2021. jan. 4. 17:47
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Vártam, mert én olyan vagyok, hogy max. 2-3 nap, és elég a pihi. Viszont tudtam, gondoltam, hogy tök, totál semmit sem változik semmi sem a környezetemben azon kívül, hogy nem 0-, hanem egy 1-est írunk a dátumvégre.
2021. jan. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!