Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan szokhatnék le arról...

Hogyan szokhatnék le arról hogy folyamatosan rendelek valamit a netről?

Figyelt kérdés
Már totál függő vagyok, vagy élelmiszert vagy tisztasági cuccokat, pelenkát hasonlókat de folyamatosan. Pedig megfogadtam nem rendelek, ahhoz képest holnap is 53.000ft értékben jön holnap 3 csomagom 3 különböző helyről
2021. jan. 4. 22:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
56%
Önfegyelem...
2021. jan. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%

Egyáltalán szükséged van ezekre a dolgokra? Mert ha ráadásul nem, akkor nem ártana segítséget kérni.

Kezdetnek mondjuk mondd le a netet.

2021. jan. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Általában mindenre szükségem van ami jön, amúgy nem rendeleném. Szoktam 1-2 hónapra előre betárazni.

Hasznos dolgokat rendelek, persze van közte egy két hülyeség ami tetszik aztán elválik hogy milyen lesz pl wc világítás, abból kapásból 4et rendeltem, ami érzékelős.

2021. jan. 4. 23:06
 4/12 anonim ***** válasza:
49%

Nekem tetszik. Tok izgalmas mindig várni a várakozás dopamin, amikor kibontod akkor még jó utána már nem..

De azért rá lehet inni jó egy kis szünet közte

2021. jan. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
83%

Ha szükséged van a dolgokra, akkor először csak a mennyiséget fogd vissza. Az ilyen "majd elválik, milyen lesz" típusú eseteknél meg próbálj előre tervezni, és ne rendelj meg többfélét, mert amit nem használsz, az felesleges lesz. Találd ki, tervezd meg, hogy milyet szeretnél, milyen lenne a legcélszerűbb és csak azt az egyet rendeld meg. A napi használatra szükséges dolgokért menj a boltba.

Valahol határt kell szabnod, mert előbb-utóbb ebből komoly anyagi gondjaid lehetnek (hacsak nem te vagy a legutóbbi lottómilliárdos), illetve átcsaphat gyűjtögetésbe, ami már pszichés betegség.

Komolyan gondoltam, hogyha másképp nem megy, akkor mondd le a netet.

2021. jan. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Mióta van ez a covid, nem igen járok boltba vagy egyáltalán nem, csak ha valami nagyon s.o.s

Olyanokat szoktam, ami pl holnap jön: pelenka 150db, öblítő több liter, mosógél, ceruza elem, gyertyák ( megszerettem az illat gyertyákat, tusfürdő több féle, wc világítás, ceruza elem, gyöngy készlet, kb 15 liter tej, zöldségek, cukor, joghurtok, kakaópor...stb amit naponta használunk leginkább

2021. jan. 4. 23:27
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Írd le jegyzetbe, hogy mire van mindenképpen szükséged és csak azokat vedd meg. Ne kezdj el böngészni az oldalon, ne tekerj le a termék alá, ahol más termékek is megjelennek. Csak rakd kosárba a szükséges dolgokat és kattints a fizetésre gondolkodás nélkül.

Nézd át, hogy az eddigi rendeléseknek mekkora része volt felesleges. Ha pl van otthon a gyereknek 20 body-ja, akkor a 21. már felesleges (kivéve, ha nagyobbat veszel, mert kinőtte a többit, de gondolom érted mire célzok).


Vagy készíts egy beosztást, hogy mire mennyit költhetsz a hónapban. Ez még jobb, ha papírpénzzel és borítékokkal teszed, de követheted alkalmazásban is. Pl étel 60.000, drogéria 30.000 stb.

2021. jan. 4. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
7-es hiába írnám fel, attól ugyanúgy rendelnék.
2021. jan. 4. 23:50
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
tehát nulla önfegyelmed van...???
2021. jan. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
De jó hogy nekem nincs ilyen. Alapból utálok netről rendelni. A kiszállítóknak már a kukija tele lehet tőled xd ...állandóan menni hozzád
2021. jan. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!