Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi volt a legkedvesebb,...

Mi volt a legkedvesebb, legszebb dolog, amit valaha tettek veled? És amit Te tettél másokkal?

Figyelt kérdés
Milyen érzés volt?

2021. jan. 5. 12:35
 1/6 anonim ***** válasza:
18%

Én senkitől se kaptam semmilyen kedvességet, és senkinek se adtam.

18/F

2021. jan. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Apám és anyám a világra hozott engem, sztem ez kedves volt tőlük. Maszatos érzés volt kezdetben, de aztán meg is mosdattak.


A második kérdésre nem tudok válaszolni. Fogalmam sincs, hogy mások mit tartanak a tetteim közül legkedvesebbnek.

2021. jan. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
93%

A legkedvesebb az volt, amikor 19 évesen külföldön voltam egy hónapot egy táborban és a születésnapomon a barátaim meglátogattak. Sosem sírtam még meglepetéstől (azóta sem, pedig 11 év eltelt), de akkor igen. Nagyon jól esett. Kibírtam volna az otthoniak nélkül, de álmomban sem gondoltam volna, hogy ezt megteszik értem.

Hogy én mit okoztam másnak? Fogalmam sincs, ezt másoktól kellene megkérdezni.

2021. jan. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Legszebb dolog amit tettem:

Találtunk egy barátommal egy lakcímkártyát az utcán, elmentünk a rajta lévő címre, ahol megtaláltunk a kapualjban fekvő embert, aki részeg volt, majd segítettünk neki feljutni az idős édesanyjához aki nagyon aggódott már hogy hol van a fia. A néni megkérdezte mennyivel tartozik, nem fogadtunk el pénzt, ellenben elszégyelltük magunkat hogy valaki képes lenne ezért pénzt elfogadni...

2021. jan. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Hm.. amit én tettem:

Középsuliban az egyik barátnőm nagyon szegény volt. Sokszor kaját sem tudott hozni és leszerveztük többi barátnőmmel, hogy felváltva hozunk neki szendvicset, meg más egyebet. Így minden napra jutott neki pár falat. :)

Velem nem nagyon tudom, sok szép dolgot tettek értem, nem tudnék egyet kiemelni.

2021. jan. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Jelenleg van egy olyan főnököm, aki figyel rám, és amit korábban nem akart senki sem megoldani problémát, helyzetet, ő igyekszik lokalizálni.
2021. jan. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!