Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináltatok amikor nem...

Mit csináltatok amikor nem láttátok merre van az előre ?

Figyelt kérdés

31 vagyok, külföldön élek és egy ideje már nem igazán tudom merre kellene, hogy tartson az életem.

Nem tudom meghatározni, hogy mi az ami igazán fontos nekem az életben, emiatt pedig elindulni sem tudok semmilyen irányba.

Ha mégis elkezdek egyfajta irányt elképzelni, akkor rögtön látom, hogy az esetlegesen milyen lemondásokkal járna ami nem feltétlen rossz de nem is nevezném elhanyagolhatónak.

Aki hasonlóan küzdött ezzel a tanácstalansággal annak mi az ami segített ?


2021. jan. 5. 14:56
 1/6 anonim ***** válasza:
27 vagyok. Én ilyenkor fogtam, és elkezdtem elképzelni bármit, ami felé per pillanat elindulhatnék. Nem olyat, hogy mondjuk be akarok kerülni az FBI-ba, hanem ennél kisebb útirányokat. Ha nem is volt olyan, ami nagyon megfogott volna, akkor azt választottam, amelyik nem taszított, és elindultam felé. Ha mégis később megakadtam, hogy nem tetszik, akkor "újratervezés", és ismét így kiválasztottam egyet. Irtó jó élményeim voltak emiatt, sok mindent bevállaltam. Az ember legyen tisztában vele, hogy minden igényel lemondást, de azzal is, hogy mi az, amiről tényleg nem akarsz lemondani. Nálam ez kb olyan skála, hogy lemondok időről időre a kényelemről, de sose mondanék le az elveimről. Ezt nem olyan nehéz betartani.
2021. jan. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

#1 Teljesen egyet értek,én is ezt csinálom és tényleg jó.

22F


Melyik országban élsz?

2021. jan. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyetértek
2021. jan. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Németországban élek. Mennyire tervezitek meg előre a terveket a jövőtökkel kapcsolatban ? Vagy inkább a közelebbi célokra koncentráltok a jövő meg majd lesz valahogy ?
2021. jan. 5. 15:35
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem van hosszú távú célom is Ausztriában élni,ezen kívül van rövid távú is,így már sokkal jobb mint céltalanul.
2021. jan. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
1es vagyok. Én ilyen kalandozások közben találtam meg a saját hosszútávú célom, amiért azóta is aktívan teszek. De amíg ez nem volt, addig is változó volt, mennyire tekintettem előre. Pl. kimentem egy óceánon túli országba úgy, hogy gőzöm se volt, mihez fogok kezdeni, nem ismertem ott senkit. Két évet maradtam kint. Azóta éltem még ezen kívül 4 másik országban is, szeretek új tájakat látni. A mentalitásom így se változott sokat, hogy már van hosszútávú célom is, csak össze kell őket egyeztessem. Eddig nem volt gondom ezzel.
2021. jan. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!