Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Adományozás? De mit?

Adományozás? De mit?

Figyelt kérdés
Szeretnék most is adakozni, de a tipik olaj, liszt stb csomag helyett szeretnék mást is venni. Mik lennének azok az élelmiszerek vagy háztartásbeli dolgok, amiket ilyenkor adhatok?

2021. jan. 5. 15:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi adtunk nem élelmiszereket is, tisztító és tisztálkodási szerek, konyhai eszközök, ágynemű stb. Attól is függ, hogy milyen csatornán adakozol, de szerintem bármit lehet adni ami másnak szükséges lehet.
2021. jan. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
100%

Szerintem a menhelyekre is gondolhatsz.

Most nem adnak örökbe, tele vannak, kaja kevés.

2021. jan. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Menhelyeknek is szoktam.

De most a családosok következnek, nekik szeretnék segíteni:)

2021. jan. 5. 15:50
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Keress egy családot és kérdezd meg, hogy mire van szükségük.
2021. jan. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, kinek. Mert pl egy hajléktalan esetén azonnal valami jó meleg, mégis kicsire összehajtható pléd jut eszembe, míg egy kisgyerekes család esetén pelenka, popsitörlő, krém, és hasonló dolgok. A pelenkázás általában baromi drága, azzal mindig bajban vannak hogy miből teremtsék elő.
2021. jan. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!