Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha újrakezdhetnél mindent,...

Ha újrakezdhetnél mindent, akkor is ugyanezt az utat választanád? Elégedett vagy az életeddel?

Figyelt kérdés

2021. jan. 6. 14:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Elégedett vagyok a döntéseimmel.
2021. jan. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem de fogalmam sincs hogy mit kéne csinálnom
2021. jan. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Fiatalkoromban nagyon befolyásolható voltam emiatt voltak döntések és választások amiket nem saját akaratomból hoztam meg hanem mások akarata szerint döntöttem és cselekedtem. Ez az amin változtatnék. Az már más kérdés hogyha akkor az történik amit én szerettem volna és ahogy szerettem volna, akkor jobb lenne-e most az életem. A "mi lenne ha?" örökre kérdés marad.
2021. jan. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
85%

Nem kezdeném újra, volt hogy hibáztam, rossz döntéseket hoztam, de valahogy azokból is jó dolgok születtek.

Jelen pillanatban nem vagyok elégedett, de ez is csak egy állapot ami változtatható ha majd úgy érzem.

2021. jan. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én azt mondanám, hogy 95%-ban elégedett vagyok az életemmel. Korábban a munkát és a tanulást a párkapcsolat elé helyeztem, utólag úgy látom, hogy erre több hangsúlyt kellett volna fektetni. Legalább tudom, hogy mi az amin javítanom kell, az életem többi részével elégedett vagyok.
2021. jan. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2021. jan. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem választanám ugyanezt az utat és nem vagyok elégedett az eddigi életemmel.
2021. jan. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok elégedett a jelenlegi életemmel, változtatnék most is rajta, ha tudnám a megfelelő irányt.
2021. jan. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok elégedett, de igyekszem változtatni azokon a problémákon, amikkel nem vagyok megelégedve. Nem kezdeném újra, mert hiszek abban, hogy a rossz döntések később jó dolgokhoz vezettek és okkal történtek.
2021. jan. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Juliusz48 ***** válasza:
Bár elégedett vagyok az életemmel, valószínűleg hasonló utat választanék, de a jelenlegi peremfeltételek miatt, ugyanazt élni szinte lehetetlen. Ráadásul feltételezni kéne a mai eszemet,de az már nem újrakezdés.
2021. jan. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!