Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ki az akit nem tudsz elfelejteni?

Ki az akit nem tudsz elfelejteni?

Figyelt kérdés
Nő vagy férfi?Mikor láttad utoljára?Közel vagy messze él tőled?Látsz e esélyt még rá vagy feladtad?
2021. jan. 6. 16:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nő. Fél éve. 3-4 órára lakik tőlem vonattal. Hát, volt időszak, amikor azt jelezte felém, esélytelen bármi köztünk. Sokáig ennek ellenére nem adtam fel, de aztán nem láttam eredményt hónapok után sem. Majd elengedtem őt és a vele kapcsolatos álmaimat, elfogadtam, hogy ő nem lesz már. Egyébként rengeteget álmodtam róla.


Egyik álmom az volt, hogy rám írt, hogy újra akarja velem kezdeni, mert úgy hallotta másoktól, megváltoztam, és esélyt akar adni. Pár napra rá ráírtam, feloldottam a tiltást amit adtam neki messengeren. Teljesen megváltozott, nagyon nyitott volt és írta, hogy egy hónapja küldött SMS-ben üzenetet nekem hogy megbocsátott, és jó érzésekkel gondol rám, csak nem láttam az SMS-t. Azóta nagyon pozitív megerősítéseket ad felém, szóval sok esélyt látok.

2021. jan. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én csak rád gondolok,egyszerűen nem tudlak elfelejteni. 🥺
2021. jan. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Azt vettem észre, mindig van egy "múzsám" aki a fejemben jár évekig. Addig amíg nem találkozok egy másikkal aki úgyomd átveszi a helyét.


Legutóbbi egy csaj, tavaly év elején találkoztunk, meg utána még párszor volt közös érdeklődés miatt program. De aztán tovább nem lépett a dolog és egy idő után nem is beszéltünk. Hónapok óta nem tudom mi van vele, nem is érdekel, de ettől még a fejemben van :D

2021. jan. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

":Ki az akit nem tudsz elfelejteni?": Egy korábbi volt mentoromat;

"Nő vagy férfi?": Nő az illető;

"Mikor láttad utoljára?": úgy emlékszem, hogy talán 2014-ben.

"Közel vagy messze él tőled?": közel él, viszonylag;

"Látsz e esélyt még rá vagy feladtad?": kizárt a találkozó.

2021. jan. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
#4 De miért?
2021. jan. 7. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nő, 1 éve kb, közel, nem tudom
2021. jan. 7. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

- férfi (az exem)

- december 5-én láttam utoljára

- közel lakik, egy városban élünk

- nem látok esélyt, de arra igen, hogy ő még majd megkeres

2021. jan. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Férfi. Január 22-én láttam utoljára. Viszonylag messze lakik tőlem. Nem sok esélyt látok rá hogy valaha is látni fogom még, de sose lehet tudni. Lehet megkeres még, lehet, hogy nem. A szívem mélyén vágyom még rá, de az eszem tudja, ha lehetne sem lenne szabad visszamennem hozzá. Tehát próbálom tovább élni az életemet és elengedni őt. :)
2021. febr. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

7-es vagyok.

A megérzésem bejott, keresett azóta.. :)

Viszont az utolsóhoz csatlakozom, hiába "vártam", elhajtottam. :)

2021. febr. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!