Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Covid - magánlaksértés: Ma...

Covid - magánlaksértés: Ma délután - vidéki,nagyobb városi,kertvárosi családi ház - kimentem az utcafronti bejárati ajtómon a teraszomra kirázni egy szőnyeget és amint leléptem a lépcsőkön PONT TELIBE szembe jött egy vadidegen férfi. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

A saját udvaromban. Majdnem összeütköztünk.


Én sokkot kaptam úgy megijedtem.


Kérdezem mit akar itt bent????


Azt mondta hogy 25 éve itt olvassa le a villanyórákat és mindig így szokta hogy itt ÁTMÁSZIK A KERÍTÉSEN.

Mert az előző tulajdonossal így beszélte meg, ugyanakkor mondta, hogy tisztában van vele hogy "1 éve" ( valójában majdnem 3) éve már én lakom itt.

Mondtam neki hogy talán használja a csengőt!


Summa summarum : feljött a bejárati ajtómhoz hogy elolvassa az órát.


NEM VOLT RAJTA MASZK.


Házról házra jár......


Mivel a lakás ajtajában állva intézte a leolvasást így kénytelen voltam ott állni én is. ( közben folyamatosan beszélt hozzám)

Mivel gyakorlatilag rajtamütött a saját ingatlanomban és a bejárati ajtómban állt, ezért én maszkért sem tudtam elmenni hogy ne maradjon egyedül az ajtómban.


- Mi van ha megfertőzött Coviddal? ( ismétlem: leolvasó, tehát szorgosan mint a méhecske, házról házra jár)


- Ez magánlaksértés.


Ki mit gondol......

?



#magánlaksértés Covid
2021. jan. 7. 15:56
 1/8 anonim ***** válasza:
70%
Most biztos meg fogsz halni.
2021. jan. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
Te is jobban járnál ha maradna minden ugymint ahogy az előző tulajjal volt.
2021. jan. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Megkérdezted a nevét?Ha igen,hívd föl az ÉMÁSZ-osokat,vagy menjél be személyesen és add a tudtukra a történést.
2021. jan. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
A maszk miatt nem aggódnék annyira. De panaszt tennék írásban az áramszolgáltatónál. Hogy gondolja bárki, hogy csak úgy átmászhat a kerítésen?
2021. jan. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
86%
Amióta elkezdődött ez a covidpánik, azóta dolgozom együtt az egyik kolléganőmmal akivel szinte egymás nyakában lihegünk. Együtt dolgozunk, egy kocsiban ülünk, együtt ebédelünk stb. Minden nap 9 órát vagyunk együtt. 3 hete a cégünk csináltatott covidtesztet. Mindenkit leteszteltek. Kolléganőm tesztje pozítiv lett. Meglepődött mindenki, hiszen semmiféle tünete nincs. Én is rajtam kivül még 40 kolléga akik szintén napi kapcsolatban van a kolléganőnkkel nem lettünk pozítivak. Szóval kizártnak tartom, hogy elkaptál bármit is a villanyóra leolvasotól, főleg ha nem tüsszentett, köhögött, vagy köpött le. A vírus még mindig cseppfertőzéssel terjed.
2021. jan. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
78%
Én ott helyben hívtam volna a rendőrséget. Majd ők eldöntik, igaz-e a sztorija. Utólag már nehéz lesz bármit is bizonyítanod.
2021. jan. 8. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
81%

#5 Én meg olyan munkahelyet ismerek, ahol 30 főből 22t elfertőzött pár nap alatt egy szuperterjesztő.

A te egyetlen egyedi esetedből nem lehet következtetéseket levonni arra vonatkozólag, hogy a kérdező mit kapott el és mit nem.

2021. jan. 8. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lapattal fejbevertem volna. Budos bugris taho. Plusz jarvany idejen beleszarik a tobbi emberbe.
2021. febr. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!