Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez miért van? Minek tudható be?

Ez miért van? Minek tudható be?

Figyelt kérdés

Álltam a buszmegállóba (falu) és az egyik volt tanárom (10 éve tanított utoljára) kikisérte a fiatal gyerekeket a buszmegállóba. Ő is átjöt a megállóba.



Az futott át rajtam hogy ,,Na ennek is ide átkell jönnie" "fsz kivan,,


Úgy tettem mintha észre se vettem volna. Majd egyszer csak látom hogy jön oda. Köszönt: Pl legyen Gáboq a nevem. Szóval köszönt: ,,Szia Gábor" mondom neki hogy ,,csókolom, észre sem vettem hogy itt van" (amugy észrevettem, de franc se volt kiváncsi rá) Legyen példaként a városom Szeged. (Nem ott élek, ez egy példa) Kérdezte: ,,Mész szegedre" ? ,,Mondom neki igen megyek" (Muszáj volt jó pofizni, egyébként meg pup volt a hátamon, főleg hogy ma nem jó kedvembe voltam) elkezdi "Mész dolgozni,, mondom nem. Azt hazudtam neki hogy megyek a kórházba vérvizsgálatnak az eredményét kikérni. Erre mit válaszol szerintetek? ,,De ilyenkor már nincs lelet kiadás" Na ilyenkor jól magam alá vágtam a fejszét, hogy ez honnan a francból tudja? Erre a válaszom az volt hogy de én ilyenkor kértem a lelet kiadást. Ezt a témát ott le is zártuk. (Egyébként azért nem mondtam el őszintén, mert pszichologushoz mentem aznap) és nem akartam hogy tudja.


Kérdezte azt is hogy ,,Dolgozol" Mondom neki nem. ,,Na és van már nőd"? Mondom neki nincs és nem is kell. Aztán meg is jöt a buszom, felszálltam, leültem. Meg sokan szálltak még fel. 1 percig állt a busz. Kinézek az ablakon, látom száll be a kocsijába, elkezdi nyomkodni a telefonját, és utána valakit hív. Na most az életemet tenném rá, hogy felhívta a kórházat és megkérdezte hogy Horváth Gábor tényleg oda megy-e a vizsgálati eredmény miatt. Gondolom ott meg megtudta hogy ilyenkor nincs lelet kiadás, és nem volt ilyen páciens. Amikor elindult a busz, lerakta a telefont és engem nézett a kocsiból (félszemel láttam) mert én meg félig arra néztem, nem túlfeltünően.


2021. jan. 7. 22:03
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Ha valaki tud erre magyarázatot adni kérem írja le. Tavaly, Tavalyelőtt voltak ennél durvább esetek is. Valszeg nem képzeltem be.
2021. jan. 7. 22:04
 2/23 A kérdező kommentje:

Én 23F


Volt tanárnő 43 éves. 10 éve nem tanit, általánosba tanított.

2021. jan. 7. 22:06
 3/23 A kérdező kommentje:
Én elfelejtettem mint volt tanár, semmi közöm sincs hozzá. Eszembe se jut, és nem is akarok beszélni vele. Ha látom messziről, köszönök neki és ennyi. Semmi több!
2021. jan. 7. 22:09
 4/23 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem üldözési mániád van.
2021. jan. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
95%
Jó, hogy pszichológushoz jársz, ezt is mondd el neki!
2021. jan. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
#4 Bocs de nincs üldözési mániám. Bármilyen betegnek lehordhatsz, de nem vagyok beteg. Tiszta gondolattal írtam le a szavakat, nyugodtan írogathatod hogy üldözési mánia, pont teszek rá. Nem képzelem be a dolgokat. De élj ebbe a tudatba. Veled végeztem.
2021. jan. 7. 22:15
 7/23 A kérdező kommentje:
A #4-es és az #5-ös valószínűleg egy és ugyanaz a személy. Jelentem a hozzászólást, és ha törlik a profilt vagy a kommenteket, akkor egy és ugyanaz a személy. Nem szép dolog ismeretlenül rám aggatni az üldözésimánia szót.
2021. jan. 7. 22:18
 8/23 A kérdező kommentje:
A százalék alapján valóban egy és ugyanaz a személy. Na most is üldözési mániám van? :)
2021. jan. 7. 22:26
 9/23 anonim ***** válasza:
96%

Figyelj, én nem akarlak megbántani (nem leszel kevesebb a szememben, mert pszichológushoz jársz), de az, hogy felmerül benned, hogy egy random ember felhívja a kórházat, hogy utánad érdeklődjön, ez tényleg nem teljesen oké.

Lehetne a polgármester is, neki sem adhatnak ki adatokat.

A másik, honnan tudná a kórházi recepciós (akárki), hogy te hova mész?

Lehet magán úton is labort nézetni, azt hogy ellenőrizné?


Irreális dolgokat, összefüggéseket látsz bele hétköznapi szitukba. Beszélj erről a pszichológusoddal tényleg.

2021. jan. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem is gondok vannak nálad ott fent...


Nagyon nehéz lett volna ráköszönni, majd nem minden kérdésre hazudni...mivel rosszul csináltad, nyilván rögtön rájött. De valsz nem különösebben izgatja, valsz inkább foglalkozik értelmes emberekkel.

Én esélyesebbnek tartom, hogy valamelyik pletykatársának újságolta el, hogy mekkora kókler vagy.

2021. jan. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!