Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a szépészeti...

Mit gondoltok a szépészeti beavatkozásokról?

Figyelt kérdés
Azokra a plasztikai beavatkozásokra gondolok, melyek nem létfontosságúak, pl. nem egy autóbaleset után korrigálás, hanem valaki elégedetlenségből műtteti meg az orrát, stb.

2021. jan. 8. 13:53
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
38%
Azt hogy azoknak, az embereknek, akikkel amúgy tökre semmi baj a külsejével, inkább pszichiáter kéne, mint plasztikai sebész.
2021. jan. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs vele gond. Csak ne vigye valaki tulzasba. Es ne akarjon egy rajzfilmfigurara hasonlitani, mert az mar gaz.
2021. jan. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
22%
Én sose műttetnék magamon semmit, de szerintem ha valaki csak 1-1 dolgot csináltat meg és nem viszi túlzásba, akkor egészségére, remélem megoldja a problémáit. Ettől még valszeg jobban járna, ha ezt a pénzt terápiára költené, de az már az ő dolga, nyilván a tüneti kezelés könnyebb.
2021. jan. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
52%

Én soha nem csináltattam ilyeneket, de szerintem semmi baj velük. Akinek van pénze minőségi munkára és jobban érzi magát tőle, csinálja! Valószínűleg 20 év múlva én is fel fogom varratni az arcom, ha megereszkedik annyira. Addig meg óvom még a széltől is. De az sem elég mindenre a későbbiekben (gondolom).


Nyilván ezekkel is túlzásba lehet esni, mint mindennel, de az meg alkati kérdés és nem maga az eszköz, ami ördögtől való. Pont, mint a szerencsejáték, a videojátékok, a tetoválás esetében.


Általában azokat az embereket látom ilyeneken ítélkezni, akik nem engedhetik meg maguknak, ugyanakkor bántja őket ez a tény és ha tehetnék, szívesen megtennék. Ugyanezt az önigazolást tolják a sporttal kapcsolatban is egyesek. Mert egyébként meg mindenkinek a maga dolga.

2021. jan. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
61%
Sokkal elérhetőbbé tetetném
2021. jan. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
87%
Én nem tekintek rá negatívan. Ha hajat festetni, meg tetováltatni lehet, akkor ezt miért ne?
2021. jan. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
15%

Aki nem tud azonosulni a sajat tukorkepevel, az egy beteg ember ... ugyan ugy, aki a sajat nemisegevel nincs kielegulve, az is egy beteg ember.


Hiaba fenyesited ki a piros almat ugy, hogy meg a napfeny is seggre esik rajta ... ha belul kukacos!

2021. jan. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
0%
En arra lennek kivancsi, hogy aki atszabatja magat az onnantol az orvost hivja apunak ... ergo egy szulo mit szol hozza, hogy a gyermekenek nem kall az a megjelenes amit a szuleitol orokolt.
2021. jan. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
80%

Ha valaki 1, max. 2 dolgot megcsináltat magán, és utána természetesen néz ki, szerintem teljesen oké. Én az orromat mindenképpen meg szeretném műttetni, aminek részben egészségügyi, de főleg esztétikai oka van. Orrsövényferdülésem van, de olyan szinten, hogy mintha el lenne törve az orrom, annyira ferde. Teljesen asszimetrikus ettől az arcom, 2 oldalról nézve olyan, mintha 2 külön ember lennék, és emellé még görbe is. Ja, és az egyik orrlyukamon nem kapok olyan jól levegőt, és szagokat sem érzek vele egyáltalán. Ez annyira nem is zavar, ha nem lenne ennyire hányinger kinézete, szóval ha már lesz bevételem, 100% hogy megcsinálom, mert a sírógörcs kap el amikor tükörbe nézek.

Na de amikor valakin már minden mű, és úgy néz ki mint egy Barbie baba, na az undorító.

2021. jan. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
63%
Létezhetnek akármilyen szoros barátságok, házassági fogadalmak, sírig tartó nagy szerelmek, vagy bármi, az egyetlen ember, aki egész életünkben mindig velünk lesz, bárhová is megyünk, csak és kizárólag mi magunk vagyunk. Épp ezért hülyeség másokra hallgatni azzal kapcsolatban, hogy mit csináljunk a saját testünkkel. Az az elsődleges, hogy nekünk magunknak tetsszünk és jól érezzük magunkat a saját bőrünkben. Ha ehhez elég mondjuk kisminkelni az arcunkat vagy levágatni és/vagy befesteni a hajunkat, akkor csináljuk azt, ha meg az kell, hogy műtéti úton megváltoztassunk valamit a testünkön hosszabb távra, akkor meg csináljuk azt! Nem igazán értem, hogy tud erre bárki pszichés betegségként tekinteni, de akik ilyeneket hangoztatnak, azok valószínűleg semmit nem tudnak a pszichológiáról.
2021. jan. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!