Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kik azok a Száváék? Mivel...

Kik azok a Száváék? Mivel foglalkozik a Száva család? Milyen tevékenységgel foglalkoznak?

Figyelt kérdés
Ugye maga a Száva család már szerepelt többször is több médiában. Meg nemrégiben az egyik Száva gyerek valamilyen Szoláriumot rabolt ki meg megverte az egyik osztálytársát viperával. Ahogy így utánuk lehet nézni interneten elméletileg elég nagy nevük van alvilági körökben, mondhatni övék Budapest, ebből mi igaz és mi nem? Mennyire foglalták el Pestet?

#Maffia #Száváék
2021. jan. 8. 16:33
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%

#10

Na ez biztos.

Nálam már az is egy hidegrázással és hányingerrel egyenlő tud lenni, ha tudom, hogy ilyen bizony létezik és nem kell messzire menni, itt történik nemes kis hazánkban.

2021. jan. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
32%

Kedves kérdező! Örülök, ha valamennyire hasznát vetted a válaszaimnak, az internet hála az égnek lehetőseget ad még az ilyen infók felkutatására is. Legközelebb te is tégy így.

Bár azt nem tudom miért érdekel a téma. :)

2021. jan. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
72%
Csak kiváncsiságból kérdeztem. Én is utánanéztem csak úgy voltam hátha van itt olyan válaszoló aki tud még valamit pluszban
2021. jan. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
72%
Jajj bocsi ezt egy másik kérdéshez szándékoztam írni!
2021. jan. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
Hallottam már róluk ezért érdeklődtem ki mit tud itt gyakori-n
2021. jan. 8. 20:16
 16/27 anonim ***** válasza:
82%
Koszos cigányok. Senkik
2021. jan. 22. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
25%

Utolsó!

Szerinted. Mint mondtam, nem az a szokásos telepi önjelölt éjszaka hercegei.

Azért mondanám, hogy ők komolyabb falatok, mert kapcsolatilag nagyon erősek. Olyan emberekkel vannak jóban állítólag akik felső beosztású politikusok stb.

Nyilván ettől még nem ők a legnagyobb királyok és vannak még ilyen arcok bőven, de semmiféleképpen nem a "koszos cigányok" kategória.

2021. jan. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
82%

#17

De bizony, hogy a "koszos cigányok" kategória, legfeljebb a "Senkikkel" nem érthetsz egyet.

(Nem az enyém a 16-os válasz.)

2021. jan. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
24%

#18

Pedig, bizony, hogy nem a "koszos cigányok" kategória!

Elárulom ezek a gazdag cigányok főleg a Pestiek olyan ruhákban járkálnak amire neked vagy nekem egy havi fizetésem nem lenne elég. Arról meg nem is beszélve, hogy a legdrágább parfümöket, kencéket nyomják magukra és napi 2x biztos megfürdenek...

2021. jan. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
91%

#19

A "koszos cigányok" a cigányok esetében nem arról szokott szólni, hogy mennyibe került a ruhájuk, vagy hány liter drága parfümöt locsolnak magukra, hanem a mentalitásuk miatt.

A mocskos életet élő bűnözők minden, csak nem tiszta emberek.

De ezen kár vitáznunk, nekem és többeknek egy gyilkosságoktól sem visszariadó, bűnből élő és gazdagodó cigány kompánia - akárhányszor zuhanyoznak - bizony a "mocskos cigány" kategória, mert van szenny, ami lemoshatatlan.

További szép napot!

2021. jan. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!